Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megtudnád, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnád, hogy a párod megcsalta az előző barátját/barátnőjét, az megingatná a belé vetett bizalmad?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
igen de várnék, mi hogy alakul
2012. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet, hogy az előzőnek nem állt fel, aztán azért csalta, esetleg ivott, stb.
2012. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Engem soha nem érdekel mit csinált előttem.

Ez nem az én dolgom, az egy teljesen más helyzet volt. Én én vagyok, majd ha engem csal meg, akkor azzal foglalkozom.

Egyébként is ezeknek a dolgoknak általában oka van.

2012. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Körülményektől függ, de valószínűleg igen! Ez csak őt minősíti sajnos :(
2012. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eléggé. Bár a körülmények is számítanak, de nagyot csalódnék, az biztos.
2012. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Biztos h vele maradnék, mert lehet csak ott voltak bajok.

DE! Erősen odafigyelnék rá h mikor merre és kivel van az biztos!!!

2012. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
megingatna és jobban figyelnék rá
2012. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEM! Ami volt, az elmúlt. Én azon vagyok, hogy minél boldogabbá tegyem a páromat, hogyha ez neki nem elég és ennek ellenére is megcsal, akkor annyit tudok mondani, hogy egészségére. Biztosan el lennék keseredve egy darabig, de akinek szívemet lelkemet odaadtam és nem volt elég neki, amiatt nem fogok hónapokig bánkódni!
2012. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!