Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalta a barátnőjét velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta a barátnőjét velem, de vele van (? )

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel mondhatni össze voltunk zárva egy utazás miatt, és megtetszettem neki, én is neki. Van barátnője neki. De megcsókolt. oké.. csók volt ez egy dolog, majd újra és újra. De megegyeztünk, hogy kettőnk közt marad. majd továbbléptünk és hát lefeküdtünk, nem is egyszer hanem kétszer! én mondtam neki, hogy meg fogja bánni, de kétszer is megtettük, ő kezdeményezett. A helyzet az, hogy ez vsz nem fog kiderülni, de... asszem belezúgtam. :| viszont ő meg nem hagyná el a barátnőjét, mert szereti. Tényleg szeretheti, ha képes kétszer megcsalni?! Úgy hogy még figyelmeztetem, hogy ez nem jó ötlet..
2012. febr. 21. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
van ez így...
2012. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy szereti-e, a lényeg, hogy te csak egy kósza kufirc voltál, és valószínűleg nem is leszel több soha. Sajnálom, ez van.
2012. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mindegy,hogy szereti-e,a lényeg, hogy beléd biztos nem szerelmes...te is hibás voltál,hogy lefeküdtél olyannal,aki párkapcsolatban van,látod most iszod a levét...
2012. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti, ha megetett ilyet, de ez nem azt jelenti, hogy téged szeretni fog valaha. Te csak egy épp rendelkezésre álló kielégítésre alkalmas eszköz voltál neki, míg a barátnő az, akit maga mellett szeretne tudni. Mocskos dolgok ezek, ép ezért kerüld el messziről az ilyesmit.
2012. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiúknál ez előfordul. Neked meg marad a tanulság. Ez nem belezúgás, hanem meggondolatlanság.

Fátylat rá, legközelebb ne ilyen elhamarkodottan.

Nem mondta anyukád, hogy a lányoknak nagyon-nagyon kell vigyázniuk magukra? Testükre-lelkükre?

2012. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Mit akarsz ettől a sráctól?Téged még hamarabb megcsalna,ha te lennél a barátnője,mivel téged

1.fel se vállal,mivel nem akar veled járni

2.valszeg csak azért csalta meg a barátnőjét,mert vele már sokszor lefeküdt, te viszont még számára ismeretlen test voltál.

És akkor feküdj le más pasijával,ha te is elnézed a későbbiekben,ha a te pasid dug más lányokkal. cupp

2012. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Tényleg szeretheti, a legtöbb pasi agyában ez összefér.

Az hogy nem fog téged szeretni, se veled járni, biztos.

Ha haragszol rá, és meg akaor szivatni akkor elmondod a barátnöjének.

2012. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Azért belőled is hiányzik a gerinc... Hogy juthat eszedbe olyasvalakivel lefeküdni, akinek van valakije??? Ha neked lenne pasid, és mást kúrogatna, te mit szólnál? Vagy nálad ez természetes dolog? És ezek után még normális párkapcsolatot akarsz... Nálad se a szomszéd a hülye -.-"
2012. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
27%
Na az olyan R*****ok miatt mint te idegeskedhetnek azok akik normális párkapcsolatban szeretnének élni..mert ha nem lennétek Ti drága szivem nem tudna megcsalni sem..Chh szánalmas vagy semmi más... ja de gusztustalan!
2012. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Jaj, az a szánalmas ahogy egy szingli emberre köpködtök meg fujjogtok, ahelyett hogy arra vernétek, aki párkapcsolatban volt, mert ebben a sztoriban egyedül ő a sáros... egy egyedülálló ember azt csinál amit akar ilyen téren, és nem tartozik felelősséggel a másik ember saját, önálló, meghozott döntése iránt... -.-"

(ezzel az erővel nyilván angelina jolie is r*banc lenne, szerintetek? meg minden olyan NŐ, akivel kapcsolatban lévő PASI megcsalta a nőjét...)

2012. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!