Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, aki megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki megcsalta velem a barátnőjét. Szerintetek csináljak valamit? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hónapja történt, egy buliban. Többször odajött szóval világos volt, hogy akar valamit. 2 barátnőmmel egy suliba jár és ők mondták hogy úgy tudják barátnője van, ezért én megkérdeztem, de letagadta. És ez után csókolóztunk (több nem történt). Az egyik közösségi portálon láttam csókos képeket a barátnőjével é a csaj még a buli napján is írta, hogy mennyire szereti... Idegesít, hgoy ezt tette velem és a barátnője hogy lehet ennyire naív? Szerintetek mit kellene tennem? Amúgy ez előtt ezt a fiút nem ismertem. És mért hajtott rám azon a bulin? Légyszi segítsetek. :D
2010. máj. 17. 18:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
17/L vagyok.
2010. máj. 17. 18:04
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Legyél lezbi, és jöjj össze a barátnőjével!
2010. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ő gyökér neked még nem kell az lenned. Nem avatkozz szerintem más dolgába. Hagyd ott a pasit és kész.
2010. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
te is naív vagy ugyanúgy. amugy hagyd őket.
2010. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igen mindenki ezt mondja... de olyan szivesen megszivatnám :/
2010. máj. 17. 18:09
 6/18 A kérdező kommentje:
én mért vagyok naiv? engem nem érdekel ez a srác...
2010. máj. 17. 18:12
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi a helyes döntés. én csak a saját példámból kiindulva tudok véleményt mondani. a volt barátom egy koncerten megcsalt. összejött a csajjal és a mindenkettőnk álltal imádott szórakozóhelyre hozta el. a csajszi egyik isminktől megtudta, h van barátnője (azaz én)így megkeresett. én nem hittem neki, mivel hittem a barátomnak. aztán máskor is megkeresett és megint elmondta. kicsit furcsának találtam az egészet, elkezdtem gyanakodni.utána jártam a dolgoknak és látsd a csaj nem hazudott. azóta elég jóba vagyunk és én nagyon hálás vagyok neki.
2010. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
utcsó vok. mielőtt cselekszel azért gondold át. picit azért a csaj helyébe is gondold magad... te mit éreznél?!
2010. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Joga van tudni, hogy milyen pasival jár.
2010. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettél. :) hát biztos szarul esne ha megtudnám... most akkor el kéne mondanom neki? amugy enm ismerem a csajt.
2010. máj. 17. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!