Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, aki megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki megcsalta velem a barátnőjét. Szerintetek csináljak valamit? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hónapja történt, egy buliban. Többször odajött szóval világos volt, hogy akar valamit. 2 barátnőmmel egy suliba jár és ők mondták hogy úgy tudják barátnője van, ezért én megkérdeztem, de letagadta. És ez után csókolóztunk (több nem történt). Az egyik közösségi portálon láttam csókos képeket a barátnőjével é a csaj még a buli napján is írta, hogy mennyire szereti... Idegesít, hgoy ezt tette velem és a barátnője hogy lehet ennyire naív? Szerintetek mit kellene tennem? Amúgy ez előtt ezt a fiút nem ismertem. És mért hajtott rám azon a bulin? Légyszi segítsetek. :D
2010. máj. 17. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
18:23 és 18:24 vok. szerintem mond el neki. max nem hiszi el. akkor meg nem tudsz mit csinni. legalább a te lelkiismereted nyugodt lesz,te megpróbáltad.
2010. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
aha szerintem ezt fogom tenni. szerintem nem csak velem csalta meg. de szerintetek neten mondjam el vagy személyesen keressem meg?
2010. máj. 17. 18:42
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
inkább személyesen. neten mondaná valakit 99,9%, h nem hinném el. élőbe már inkább.
2010. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18:24 voltam
2010. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
oké köszi! tényleg sokat segítettél :)
2010. máj. 17. 18:48
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanaz történt, fel akart vinni magához utána, és azóta is próbálkozik annak ellenére, hogy van barátnője régóta, és tudja, hogy azóta tudok róla. Én nem szóltam a barátnőjének, és megmondtam a srácnak, hogy így esélytelen a dolog, de nem érdekli, majd rájön...


19L

2010. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi! jó tudni hogy nem csak én agyok így :)
2010. máj. 17. 19:58
 18/18 anonim ***** válasza:
nem erdekel a srac, azert kavartal vele azonnal, mi, szuzqurva?! Asd el magad....
2012. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!