Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalta a barátnőjét velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta a barátnőjét velem, de vele van (? )

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel mondhatni össze voltunk zárva egy utazás miatt, és megtetszettem neki, én is neki. Van barátnője neki. De megcsókolt. oké.. csók volt ez egy dolog, majd újra és újra. De megegyeztünk, hogy kettőnk közt marad. majd továbbléptünk és hát lefeküdtünk, nem is egyszer hanem kétszer! én mondtam neki, hogy meg fogja bánni, de kétszer is megtettük, ő kezdeményezett. A helyzet az, hogy ez vsz nem fog kiderülni, de... asszem belezúgtam. :| viszont ő meg nem hagyná el a barátnőjét, mert szereti. Tényleg szeretheti, ha képes kétszer megcsalni?! Úgy hogy még figyelmeztetem, hogy ez nem jó ötlet..
2012. febr. 21. 20:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A pasik márcsak iyenek!!!Ne zúgj bele,felejtsd el!Ha meg jó volt,szereztél tapasztalatot.A barátnojének el ne mond,mert még te johetsz ki belole rosszul.
2012. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A nők között is van ilyen.A volt nőm lefeküdt az exével,de állítólag engem szeretett.Van ez így.
2012. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
# 9/12 teljesen igazad van, ilyen dagadt kurv@k akartak sokszor elcsabitani paromat!! Kerdezo....nem irok semmit, ugyis visszadobna az oldal...fulladj meg, r@banc!!
2012. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!