Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok a társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a társkeresőn kapott levelemhez? 22/L

Figyelt kérdés

Fiú: Szia. Van kedved ismerkedni?

Én: Szia. Nincs, mert már ismerkedem egy fiúval.

Fiú: Akkor a k*rva anyádat!


Nem tudom mit várjak egy társkeresőtől. Lehet az a srác is akivel ismerkedem szintén egy ilyen jellem?


2013. febr. 18. 12:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

ma 12:48



Persze jogod van nem is arról van szó.Sajnálom hogy nem érted miről beszélek.Ha etetszel valakinek akkor vszinü ez nem esik jól az illetőnek még ha nem ismered.Ki tudja mióta szánja az ember magát arra hogy rá írjon a másikra.Az ilyen nem esik jól nyílván.Amúgy a k.urva anyázás nyílván nem szép dolog.

2013. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

19-es szövegértelmezés egyes.:)


Egyébként nem értem mért nem képesek felfogni a férfiak, ha nem velük, hanem mással ismerkedem.

2013. febr. 18. 13:36
 23/31 anonim ***** válasza:

ma 13:36


Mindegy nem érted...

2013. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Kérdező szard le az egészet, ha valaki azért küld el a p*csába mert volt pofád megismerkedni valaki mással egy ismerkedésre szánt oldalon mialött ő becéloz és emiatt ad egy ilyen választ akkor neked kell hálát adni, hogy elküldött.

Most képzeld el, ha úgy alakul is igent mondasz akkor nem derűl ki, hogy mekkora gyöktörzs az illető. Egyszerűen ne törődj vele ne vedd sértésnek tégy úy mintha egy hírdetés ablak ugrott volna fel fogod és bezárod. Gyökerek mindig voltak vannak és lesznek. Sajnos a mai világban egyre több így meg kell tanúlni immunissá válni rájuk mert túl sok van ahhoz, hogy elkerűld:D

2013. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nehogy már azért kerülgessük az őszinteséget, hogy nehogy "megbántsunk" egy ismeretlent! Főleg ilyennel, amiben semmi személyes sértés nincs.:DDD Persze...
2013. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
szerintem már úgyvan vele hogy tök mind1 mit ír, neki nem oszt nem szoroz :D
2013. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Az eszetekbe sem jut, hogy talán ott a társkeresőn levelezik valaki mással?Miért törölné magát????

Majd ha kapcsolata lesz, akkor ráér.

2013. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, minek vagy fenn társkeresőn, ha nem akarsz ismerkedni, azaz foglalt vagy?! Ez valahol hitegetés!
2013. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Mert 1 napja vagyok foglalt, ha úgy tetszik csak elfelejtettem magam törölni. Ezt ma megtettem.:)
2013. febr. 18. 18:31
 30/31 anonim ***** válasza:

Egyébként társkeresőn sem kötelező társat keresni, én anno fórumozás miatt jártam fel.

Ki is volt írva, hogy hagyjanak békén.

Aki ennek ellenére írt, annak nem válaszoltam és kész.

2013. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!