Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok a társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a társkeresőn kapott levelemhez? 22/L

Figyelt kérdés

Fiú: Szia. Van kedved ismerkedni?

Én: Szia. Nincs, mert már ismerkedem egy fiúval.

Fiú: Akkor a k*rva anyádat!


Nem tudom mit várjak egy társkeresőtől. Lehet az a srác is akivel ismerkedem szintén egy ilyen jellem?


2013. febr. 18. 12:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ilyenek előfordulnak. Én nem írnék ilyet azonban vissza az elutasításra. Már abszolút megszoktam, sőt, az lenne váratlan, hogyha egyszer egy nem elutasító levél érkezne vissza.
2013. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ilyen helyen próbálkozol, akkor legtöbbször elutasítást kapsz vagy semmit. Engem a fiúk úgy 50 levéllel szórtak meg egy nap alatt én sem írtam vissza mindenkinek akinek mégis, annak nem kellett volna.:D
2013. febr. 18. 12:22
 13/31 anonim ***** válasza:
Kérdező!Itt egy a probléma!Itt a fíút nem az idegesítette fel hogy nem akarsz ismerkedni!Hanem az hogy kinyögted hogy mással imserkedsz.Egyszerűen azt kell mondani hogy nem akarok most mert ....ennyi.Vagy egyszerűen nem válaszolsz aki nem szimpatikus.Ha 1 héten keresztül nem válaszolsz akkor úgy is veszi a lapot.Így mindenkinek jobb.Nyílván tetszel neki és nyílván nem esik jól neki hogy közlöd hogy bocsi más pasival ismerkedek.Minek ezt mondani?Semmi köze hozzá.
2013. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Jól meg kellett volna szívatni ezután.

Írni neki hogy mégis találkoznál vele.

De valami lehetetlen helyen lehetetlen időpontban és megígérni neki mindent (első randin szex meg ilyenek).

És utána jól nem elmenni.

2013. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Mert ha nem mondom meg neki, hogy mással ismerkedek, akkor jön vissza a levél, hogy miért? miért?
2013. febr. 18. 12:33
 16/31 anonim ***** válasza:

ma 12:33


Kérdező!Fordítsd meg a helyzetet!Te kiszemelsz egy pasit magadnak.Nagyon szimpatikus és rá írsz.Közli vele hogy bocsi már mással ismerkedem.Neked sem esne jó!Ne mond hogy nem esne jól.Az már más kérdés hogy hogyan reagál,mert ez valóban bunkó volt tőle.De ilyenkor a legjobb nem válaszolni.

2013. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

*Ne mond hogy nem esne jól


Ne mond hogy jól esne

2013. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Jogom van mással ismerkedni.:)
2013. febr. 18. 12:48
 19/31 anonim ***** válasza:
13%
Mégis mi a sz*rért vagy társkeresőn hogyha már van barátod te ostoba liba.
2013. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Az a f@sza az egészben,hogy az ilyenek miatt már a normális embereknek sincs már lassan esélye társkeresőn ismerkedni. Nem kell "k.anyázni, meg ribancozni", ha nem,akkor nem, keresek mást, ennyi.
2013. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!