Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Észrevettétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Észrevettétek, hogy neten szinte csak ostoba lányokkal lehet találkozni?

Figyelt kérdés

Szeritnetek igaz, hogy neten csak azok a lányok vannak fent közösségi oldalakon meg társkeresőkön, akik kibírhatatlanok, vagy csak nagyon egyszerű agyúak?


Lehet, hogy azok a lányok, akik nem neteznek és TVznek, egy fokkal értelmesebbek a többinél mert nem követnek divatokat meg nem tanulják el a tróger viselkedést a többiektől?


Pl neten egy rakás kikent nyakaterkert pózban magamutogató liba van, akik nem igazán tudnak bemutatkozni, és hülye elvárásaik vannak, nincs semmilyen világképük, ösztönöknek élnek, mint az állatok, beszélgetni nem nagyon lehet velük. A "valós" életben is ritka az értelmes, de mintha egy fokkal több lenne, mint neten.



2013. febr. 18. 11:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedtem sokat neten, de amikor igen, az mindig annyira jól sült el, hogy komolyan nem értem azokat, akik ellene vannak.


22/F

2013. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11-es jó vicc volt, van egód elhisszük.:)
2013. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi érdekem lett volna hazudni? Mivel általában mindenki ellene van a dolognak, gondoltam, hozzászólok a kérdéshez.


Nem állítom, hogy csak nekem működhet...


Vagy azt kellett volna hazudnom, hogy "ááá, esélytelen az egész" , csak hogy higgy nekem?

2013. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Majd csalódsz te még várjál. Ha majd nem csak szexpartnert keresel.
2013. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem szexpartner volt, 3/3 normális, hosszabb kapcsolat.
2013. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor örülj!:) Mégsem sikerült elsőre normális lányt találnod így a kérdés alól te sem vagy kivétel, te is csak ostobákkal találkoztál eddig.
2013. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Éppen, hogy mindhárman normálisak, de elképzelhető, hogy két normális ember ennek ellenére nem érzi jól magát együtt, párkapcsolatban egy idő után. Örülök, hogy megadtam az esélyt, egyáltalán nem bántam meg, csak nem működhet azért mindenkivel, ennyi.
2013. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én előre találtam meg az Igazit.
2013. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!