Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan srác aki minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác aki minden lányt elhív találkozni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok lány haverja van, de azt valahogy kétlem, hogy mindenkit elhív beszélgetni. Vagy ne lássak bele semmit ebbe, vannak olyanok akik minden lány ismerősükkel találkozni akarnak?
2013. febr. 6. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam beszélgetni a lány ismerőseimmel kettesben is...

Miért ne?

2013. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen? A fenébe, azt hittem kiemelt helyen vagyok :D


Mert 3 évig nem találkoztunk, és mivel most volt a névnapom, írt nekem. Én visszakérdeztem hogy mi van vele az elmúlt 3 év alatt, és mondta hogy találkozzunk beszélgetni. De amúgy azelőtt nem is emlékszem hogy bármikor beszélgettünk volna, csak tudtuk hogy ki kicsoda, ennyi.

2013. febr. 6. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet megtetszettél neki, vagy csak szimplán ismerkedni akar.
2013. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De amúgy tényleg annyira nem ismertük egymást akkoriban, hogy azt hittem nem is emlékszik már rám. Erre ő írt, meg még találkozni is akar velem...

Simán abban a hitben voltam, hogy a barátnőim maradtak meg a fejében, mert velük sokat tartózkodott egy légtérben (suli ebédlő :D ) meg volt hogy beszélgettek stb. És mikor szóba hoztam az egyiket, azt sem tudta kiről beszélek...

2013. febr. 6. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért kicsit gyanús a dolog. Lehet h kíváncsi rád, mit változtál azóta, stb, és ha szimpatikus vagy neki, akkor próbálkozik majd többel.
2013. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De ugye hogy fura?

Nekem van hogy írnak volt osztálytársaim akikkel tényleg jóban voltam, ők lányok mondjuk, lerendezünk pár üzenetet, kivel mi van, és ennyi. Fel sem merül hogy találkozzunk. De mondjuk nem tudom milyen ő, hogy más lányokkal is ezt csinálja-e.

2013. febr. 6. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam, esetleg akkor találkozgatnék így egy lányismerősömmel, ha tényleg jóban vagyunk és gyakran találkozunk. Olyannal, akit régen láttam, csak akkor találkoznék, ha elképzelhetőnek tartanám, h lehet köztük több. Ha csak úgy érdekelne, mi van vele, inkább ráírnék.
2013. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!