Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akart velem találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akart velem találkozni ha utána nem tesz semmit?

Figyelt kérdés
Kb könyörgött egy fiú hogy találkozzunk, én belementem egy találkába. Jó volt stb. megkérdezte hogy mikor érek rá legközelebb. Én megmondtam hogy mikor, majd azt mondta keresni fog. De nem keres. Akkor miért kérdezte meg hogy mikor lenne kedvem megint találkozni?
2013. febr. 15. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg gondolta magát. Van olyan is. Lépj túl rajta.


Vagy lehet más is esetleg

2013. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És vajon érdemes lenne nekem megkeresnem? Hogy miért nem jelentkezik? Vagy hagyjam mert a fiúk dolga lenne a lányt megkeresni?
2013. febr. 15. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem keres, akkor hagyd az egészet.
2013. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van! Ha azt mondta hogy keresni fog akkor várd meg amíg megteszi. Ha fontos vagy neki akkor meg fogja tenni.
2013. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja de a találka után írt egy üzenetet, hogy jól érezte velem magát és örül hogy megjelentem.


De közben meg mégsem keres.

2013. febr. 15. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!