Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves vagyok van egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Geryke24 kérdése:

24 éves vagyok van egy 23 éves párom. Fél éve hajtok utána. Még nem telálkoztunk egyelőre ez csak netes kapcsolat. De nem akar találkozni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy létezik netszerelem én is hiszek benne én is szeretem ő is de még fél év után is nehezen nyílik meg és korainak tartja a találkozást mert többször cslódott ő is. Én már szeretnék vele találkozni de ő még korainak tartja mit tegyek?
2009. aug. 27. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.Ha nem akar találkozni akkor úgysem kapcsolat.És lehet hogy élőben nem is tetszene.Így nemigazán lehetsz szerelmes.
2009. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha még nem is találkoztál vele, akkor hogy a fenébe lehet a párod.... max egy netes ismerősöd lehet. Másrészt ha fél év után nem akar találkozni Veled, akkor csak hülyit, és veled együtt még ki tudja hány lányt. Tudod..messsziről jött ember azt ír, amit akar. Ha valaki tényleg érdeklődik a másik iránt, akkor egy-két héten belül megteremti a lehetőségét, hogy találkozzanak. Normális esetben netes kapcsolat esetében is így működik. Szóvaj felejtős a dolog, miért nem veszed észre, hogy kamuzik?
2009. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy fiú vagyok a pároma lány :P
2009. aug. 27. 17:51
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

te se vagy normális faszikám, hogy fél évig csinálsz hülyét magadból, ha érdekelnéd egy cseppet is akkor már a 2. hét után ő kérdezné meg hogy

"nem talizunk mert ez olyan uncsii és viszket a puncii" szánalmas f*szláma kocka ébredj már fel, odakint van a való világ, pénz drogok fegyveren na meg a pinák!

2009. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
adj neki ultimátumot. vagy tal, vagy minden kapcsolatot megszakítasz vele.
2009. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3.válaszadónak annyi hogy téged a farkad vezet más a szerelem és más az 1 alkalom. a 4.válaszadónak csak annyit próbáltam. de szeretem nem tudok gondolkodni.
2009. aug. 27. 19:35
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

A nénikéd vezet te gyökér, az életben még csak nem is találkoztál vele azt beképzelsz minden hülyeséget róla?! Én 2 hónapig agyilag hulla voltam 1 éve egy olyan miatt akiről tudtam hogy sose lehet az enyém de felálltam a gödörből pár hét alatt mert a munkám látta volna a kárát, te meg még mindig alice csodaországában röpdösöl 24 évesen, ez azért k*rva szánalmas.

Már pardon, fingod sincs az egészről miközben izzadtra röhögi magát a hülye luvnya az erőlködéseden és még örül is magának hogy mekkora balekot fogott. De szopj csak, aki hülye nem érdemel jobbat.

2009. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Jahh és ugye szűz vagy még és csak pisilésre használod, ugye?
2009. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ha ekkora f*sz vagy ne a farkad hanem a fejed verrd a falhoz f*szfejkém
2009. aug. 27. 19:54
 10/11 anonim ***** válasza:
aszittem csak a 13-14 éves korosztálynál trendi a netszerelem és később az ember rájön hogy ez badarság... de úgy tűnik nem. Amúgy öreg, hogy nevezheted a párodnak ha nem akar találkozni veled, sőt még egyáltalán nem is találkoztatok? Nem értem én ezt..
2009. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!