Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Észrevettétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Észrevettétek, hogy neten szinte csak ostoba lányokkal lehet találkozni?

Figyelt kérdés

Szeritnetek igaz, hogy neten csak azok a lányok vannak fent közösségi oldalakon meg társkeresőkön, akik kibírhatatlanok, vagy csak nagyon egyszerű agyúak?


Lehet, hogy azok a lányok, akik nem neteznek és TVznek, egy fokkal értelmesebbek a többinél mert nem követnek divatokat meg nem tanulják el a tróger viselkedést a többiektől?


Pl neten egy rakás kikent nyakaterkert pózban magamutogató liba van, akik nem igazán tudnak bemutatkozni, és hülye elvárásaik vannak, nincs semmilyen világképük, ösztönöknek élnek, mint az állatok, beszélgetni nem nagyon lehet velük. A "valós" életben is ritka az értelmes, de mintha egy fokkal több lenne, mint neten.



2013. febr. 18. 11:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én interneten sőt Gyakorikérdéseken ismertem meg két nagyon csodálatos lányt :) okos volt mindkettö müvelt és az egiykröl láttam képet ő meglehetösen csinos is. :)


szóval nem csak buták vannak interneten :)

2013. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, csak Te csak őket nézed meg, mert nekik van kint csöcsös-tangás képük... Rengeteg értelmes lány is van fent.
2013. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:

Észre vettem, hogy manapság sok a hülye ember, bár nincs jogunk senki felett sem ítélkezni. Gyakran ezen az oldalon ezt elfelejtik...

És most is hozzá fűzném, hogy ne általánosítsunk. Ismerkedtem én már intelligens, rendes lánnyal is interneten.

2013. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kérdező igazad van, mert a többség valóban ilyen. De van egy nagyon szűk réteg, akik borzasztó értékes emberek, de kénytelenek oda regisztrálni, mert más ismerkedési lehetőségük nagyon nincs. Ezek az emberek vagy még aznap törlik magukat a sok perverz, kanos férfi miatt vagy gyorsan megtalálják a párjukat, azaz gyorsan elkelnek.:)
2013. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem még férfi vagyok és a napokban ismertem meg a neten egy külsőre, belsőre nekem tökéletes lányt. Minden este beszélgetünk legalább 1 órát és komoly kapcsolatra esélyesek vagyunk.
2013. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Na ja csak hát a “rendes csajok“ általában 100%-os jellemet várnak el. (Munkaimádat, céltudatosság, jó hozzáállás urban legend megléte, felelősségtudat).


Egy félőrült fantáziavilágban élő rögeszmés hedonistának esélye nincs.

2013. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van. REngeteg buta liba van, főleg facebookon. De mivel személyesen nem szeretik a lányok, haleszóítom őket, így rákényszerültem én is a netes ismerkedésre és mivel a legtöbben facebookon vannak, ott kell próbálkoznom, hiába is utálom azt az oldalt.
2013. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
"Munkaimádat, céltudatosság, jó hozzáállás urban legend megléte, felelősségtudat)." Igazából ezek alapelvárások minden felnőtt embernél... Azért szerintem nem olyan nagy elvárás az, hogy ne legyen léhűtő...
2013. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 NagyD1990 ***** válasza:
Mert a tv-ben annyi kulturális dolog van. Ismerek normális lányokat, akik fent vannak közösségi oldalakon, de csak mert ott könnyebb tartani a kapcsolatot a többiekkel. Másrészt az interneten azt nézel meg amit akarsz, tehát egy értelmes lány nyilván nem fog meghülyülni, mikor bevezetik a netet, hanem továbbra is a normális weboldalakat keresi fel, nem pedig a hogyan hülyüljünk meg széles-sáv használatával? című fórumot.
2013. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A.Romanov ***** válasza:
Nem
2013. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!