Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a fiúnak nem jutok eszébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiúnak nem jutok eszébe randi után, akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Megígérte hogy hívni fog, de nem tette. Akkor nem jutok eszébe egyáltalán? Nem érdeklem?

De akkor miért monda?


2013. febr. 13. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el azóta? (randi óta)
2013. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nyugiii!!

hívni fog :)

türelem, biztosan oka van a késedelemnek

2013. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen a kesedelemnek oka van...
2013. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vasárnap dél körül volt a randi.
2013. febr. 13. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Még belefér. Ha egy hétig nem keres akkor felejtsd el.

25F

2013. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja az hogy nem érdeklem, az az oka...De

1. akkor minek hívott el randizni, ráadásul másodszorra

2. miért mondta hogy hívni fog

3. miért kamuzik? :D

4. miért írt utána jóéjt sms-t?

2013. febr. 13. 22:53
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk néha célozgatott a szexre, meg arra hogy testileg vonzónak tart. De én úgy tettem, mint aki nem érti. Nem is történt közöttünk semmi. Lehet csak a szexre ment volna? De ha meg arra ment volna, le akart volna már smárolni nem??
2013. febr. 13. 22:55
 8/11 Ivan Iljics ***** válasza:
Nem csak várakoztat, hogy ne érezd magad nyeregben?
2013. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én nem tudom...Nem értem ezt az egészet.

Szinte örült hogy elhívhatott randizni, meg mikor vége lett, akkor is írt, hogy jó volt minden jóéjszakát stb.

Én nem írtam volna annak aki nem érdekel utána egy üzenetet, hanem vagy lekoptattam volna, vagy semmit sem írtam volna.

Férfiak. :D

2013. febr. 13. 23:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Na ez bonyolult egy picit.. Biztos én vagyok rosszul összerakva, de szerintem 48 órát lehet úgy kibírni, ha komolyan érdekel a másik és nem hívod fel. Max 72 óra, kb. a falat kaparva.

Annak idején a lány barátaim mindig engem kérdeztek mint normális pasit, miért van ez, miért van az, miért nem telefonál. Mert a srác normálisnak tűnt, csak eltűnt. Ha pedig valaki, akkor én biztosan tudom, a normális srácok miért tűnnek el. -Gondolták. Halvány fogalmam nem volt, mert számomra ez biológiailag kivitelezhetetlen. Ha nem tetszik valaki nem hívom el, ha meg már elhívtam akkor a fejemben lévő gonosz kis tárcsázó manó, akkor is tárcsáz ha lekötözöm magam.

Ehhez képest azt tapasztaltam, hogy főleg a társkeresőkről, a jóképű sármos, kigyúrt és menő kollégák lazán kibírták, hogy a 10-ből kb 11-es lányokat ne hívják fel akár két hétig és amikor előkerültek, úgy tettek mintha misem történt volna.

Ők is ígérgettek és tök normálisnak tűntek az első és második randin, sőt olyan is volt, hogy a kiskrapek húzta az időt, mintha nem arra menne ki a játék, de mégis arra ment. Komolyan olyan dolgokat mondtak, hogy az még engem is meglepett, pedig aztán én „túl normálisnak” voltam akkoriban címkézve. Ahogy elmesélték a lányok nekem, még én is megettem, hogy ezek a srácok nem arra mennek. Aztán mégis.

Nem tudom, ez biztos valami sport.

Szerencsére az összes lány barátom köszöni jól van és azóta találtak normális srácot, természetesen a sokadik telefonáló bajnok után.

Azért a második randi után a párok manapság már szeretik kicsomagolni az ajándékot, most jönne lassan ez a kicsomagolós rész. Akkor mire is vár? Persze ha bármelyik fél, nyomul abból nem lesz jó kapcsolat, ezért mindenki szereti eljátszani, hogy aztán ő nem ült tülkön, hogy felhívják, vagy éppen, hogy végre telefonálhasson. Aztán közben csendesen megy a bőrből kiugrás.


Amúgy az üzenetére te válaszoltál ?

2013. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!