Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randi után max. Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után max. Hány napon belül jelentkezik a pasi, ha tényleg érdeklem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nagyon jól éreztük magunkat, de azóta nem keresett és már négy nap eltelt. Esetleg egy hét még belefér, aztán hagyni kell a fenébe? Vagy ha tényleg érdekelném, már keresett volna?
2012. szept. 23. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem keresed meg te őt? Bírom mikor csak várjátok ti is, hogy sültgalamb a szátokba repüljön.
2012. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
ennyire érdekel hívd,keresd fel te:)
2012. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te keresd! Én legalább 3 napig nem keresnélek, mert akkor kiderül, hogy a csaj nem csak hülyít!
2012. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem a pasinak kellene? Vagy ma már ez nem minden esetben alapvető?
2012. szept. 23. 10:11
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

Nem. Ha neked is bejön akkor írhatsz neki te is, nincs semmiféle szabály, hogy csak és kizárólag a fickó írhat a lányra.

Én pl. nem tepernék egy olyan csaj után aki egy kicsit sem mutatja ki, hogy tetszek neki, csak húzza az agyamat (még akkor se ha tudnám, hogy bejövök neki), nézhetne ki akárhogy. Úgyhogy sürgősen tegyél valamit az ügyért, keresd meg te a srácot.


(Ez a baj veletek, hogy elvárjátok, hogy a fiú küzdjön meg értetek, ti meg kelletitek magatokat mint egy bárókisasszony, pedig bejön nektek a fiú. Ezt pedig a hozzám hasonlóak leszarják, azonnyomban otthagyom a nőt, ha látom, hogy ilyen)

2012. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazad van és nem akarom az elérhetetlent játszani. De egyébként csak érezte, hogy tetszik nekem, nem?


A másik meg, hogy az is lehet, hogy azért nem keres, mert nem akar tőlem semmit. Akkor meg nem kéne zaklatni, nem?

2012. szept. 23. 10:22
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
megint túl van bonyolitva minden...ezt nem hiszem el istenem az keresi a másikat amelyik akarja én pl olyan vagyok randi után amikor már nem látom fel is hívtam volna h mikor lesz kövi tali...ez így volt párommal is amugy meg a másik téged érdekel hívd fel!!!istenem...
2012. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Vagy nem akar tőled semmit, vagy pedig úgy gondolkozik mint én :D Várja, hogy te írj rá. De lehet, hogy csak azért ír későn, hogy gondolkodj rajta hogy miért nem ír. Ááh annyi variáció van :S

Írj rá te most.

2012. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó volt a randi akkor én 1-2 napon belül jelentkeznék, ha meg nekem nem tetszett akkor soha.
2012. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi már aznap este kerestük egymást (elköszönés után két órával).

Szerintem ha valakit igazán érdekelsz, az nem vár napokig a kereséssel (ez lányra és fiúra is igaz).

2012. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!