Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randi után nem csókolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után nem csókolt meg, sőt egész idő alatt sehogy sem közeledett felém. Most mi van?

Figyelt kérdés
még csak hozzám sem ért. Nem értem. Nem akarna tőlem semmit? De akkor miért hívott el randizni? Pedig nekem nagyon tetszik és jól szórakoztam vele. 22/L
2012. szept. 22. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem biztos benne hogy te is akarod vagy csak inkább barátod akar lenni vagy csak most veri a fejét a falba otthon hogy nem mert megcsókolni:)
2012. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet most jött rá, hogy igazából ki nem állhat.
2012. szept. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első randin mondjuk szerintem nem baj, ha nem csókol meg. Nem baj az ha nincs elsietve. Hagyd hogy udvarolgasson! Ha meg nem lép feléd, hanem le, akkor hát isten áldja.
2012. szept. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Várd ki a következő randit :) lehet csak túl óvatos volt és nem akart lerohanni csak túlzásba vitte, hogy hozzád se ért :) Ha meg nem akar következő alkalmat, akkor meg egyértelmű.
2012. szept. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pont az tetszik benne,hogy nem olyan rámenős. De azért ennyire?! Remélem lesz következő randi, én nagyon szeretném. De meddig várjak, hogy hív-e? Kezdem azt hinni, hogy velem van a baj. Mindenki akit kicsit is megkedvelek csalódást okoz...
2012. szept. 23. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta nem beszéltetek? :S Eltelt már 3-4 nap? ha igen, akkor az nem túl jó. Esetleg keresd te, hátha valami miatt nem tudott keresni. Ha pedig nem hajlik egy következő randira, akkor ennyi volt :( remélem szerencsével jársz! utolsó voltam.
2012. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te azt sem tudod hogy mit akarsz. Összeilletek a nyomival.
2012. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!