Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Remegő kéz, pillangók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remegő kéz, pillangók a hasban, egész napi idegesség első randi előtt. Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Este "első" randizok... Elég rég volt már az utolsó, és két napja elkezdtem rajt stresszelni. Ma már teljesen idegbajos vagyok. :D Hideg verítékbe van fagyva mindkét kezem, remeg a gyomrom, meg én is... Hihetetlenül izgulok. Elég visszahúzódó lány vagyok, viszont hamar oldódom, tehát magától a randi szituációtól nem félek, de a megérkezésig folyamatosan ilyen érzésem van általában.

Hogy nyugtathatnám meg magam? :D

22/L


2011. febr. 6. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a pillangók ellen tipp: nyelj le pár pókot is :D


19F

2011. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 emlya ***** válasza:

Imerős érzés. Ez már szerelem. =)

Gondolj arra, hogy ő is ugyanolyan ember mint te é nincs okod izgulni.

21/L

2011. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden okés lesz, hidd el. Én is ugyanígy voltam, és ugyanitt nyugtattak meg;) Mély levegő, és kifúj.: D Ha már elhívott randira az 100, hogy tetszel neki, szóval nyugi(: drukkolok. majd várom a beszámolót;)
2011. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a bíztatást, ahogy kiléptem a bejárati ajtón, teljesen megnyugodtam. Hihetetlen, hogy mennyire nyugodtnak éreztem magam mellette. :) Nagyon aranyos volt, nagyon jól sikerült minden. :) Ma már együtt megyünk dolgozni. :$ :)
2011. febr. 7. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!