Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randi után max. Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után max. Hány napon belül jelentkezik a pasi, ha tényleg érdeklem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nagyon jól éreztük magunkat, de azóta nem keresett és már négy nap eltelt. Esetleg egy hét még belefér, aztán hagyni kell a fenébe? Vagy ha tényleg érdekelném, már keresett volna?
2012. szept. 23. 09:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%

azért vicces. a fiúk milyen tutyimutyik lettek mostanság. "jaj, azt várom, hogy rámírjon." ahha. meg mi ez, hogy randi után nem beszélünk 3 napig, hogy lássam, érdeklem e? hol maradt az őszinteség meg ilyesmi? ha valakivel randiztam, már aznap este beszéltünk újra, ha jó volt a dolog, ha nem, hogy megbeszéljük a folytatást.


meg legközelebb majd már a csaj hívja randira a pasit, meg a csaj vigyen egy szál rózsát, meg a csaj kísérje haza a pasit, mi? na nebasszamármeg :D

2012. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem kell a a csajnak randira hívni a pasit, de ha őt érdekli a fiú, akkor miért ne kezdeményezhetne ő?

Ez pont olyan minthogy a csajnak tetszik valaki, de nem oda megy hozzá hanem várja, hogy a fickó a semmiből kitalálja hogy a csajnak tetszik és ő kezdeményezzen.


Az szerintem is fasság, hogy azért nem írok napokig hogy megnézzem érdeklem-e, de ez a divat, és "mindenki" követi a divatot sajnos...


Magyarán ha a fiú kezdeményez akkor neki kell elhívni randira, neki kell "teperni" (egy bizonyos szintig tepernék csak de ezt már leírtam), ha pedig a lány akkor neki, mivel ő akarja -hülye szóval- megszerezni a másikat. Szerintem legalábbis.

Viszont ha már az elején kölcsönösen tetszenek egymásnak akkor fölösleges minden agyhúzás és teperés, mutassák ki, hogy mindketten akarják a dolgot, de sajnos ma már ha egy csajnak tetszik valaki annak is húzza az agyát.

2012. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!