Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj nem beszél, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj nem beszél, nem kérdez, csak ül és várja, hogy én beszéljek, én közeledjek felé, ha beáll a "kínos" csend ő meg csak néz, akkor azt vehetem annak, hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Mert nem feltétlenül. Lehet a lány teljesen tapasztalatlan, emiatt zavarban van, és nem tudja, mit csináljon.

2011. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy tapasztalatlanokkal hoz össze az élet, de attól még a beszéd nem ezen múlik. Az ilyenek akkor a hétköznapokba sem mernek megmukkanni?
2011. nov. 14. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd annak hogy nem érdekled lehet h visszahúzódó a közeledben és nem tudja mit mondjon neked félős kicsit. De ne vedd annak h nemérdekled.
2011. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En is ilyen helyzetbe vagyok egy fiuval csak en nem merek megszolalni, nem azert mert nem erdekel hanem azert mert zavarba jovok tehat lehe hogy ugyanaz van erdekled csak zavarba jon.
2011. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nalam ket veglet van: Vagy nem tudok a fiuval mit kezdeni, vagy nagyon jol elvagyok vele. A fiuk sokkal jobb tarsasag, mint a lanyok.
2011. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!