Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? (utcán ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (utcán ismerkedős kérdés)

Figyelt kérdés
20 éves, kedves, mosolygós lány vagyok. Sokan csinosnak tartanak, de ha az utcán egy srác rám mosolyog, rám köszön, olyan leszek, mint egy savanyú uborka... Ma egy aranyos fiú rám mosolygott, erre úgy néztem rá, mintha embert ölt volna, és átmentem az út túl oldalára. Az a vicces, hogy ha beszélgetnem kell akár több fiúval is, teljesen fel tudok oldódni, és akár flörtölni is. De így, mikor megnéznek, vagy közeledni próbálnak rémesen modortalan vagyok. Nem akarok ilyen mogorva lenni. Szeretnék kicsit nyitottabb lenni.

2013. febr. 13. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A zebrán mentél át?
2013. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

próbáld meg fordítva:

legyél kedves random emberekhez, és akkor ismerősebbé válik majd a dolog

2013. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem azt mondták, próbáljak meg nyitottabb lenni.
2013. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez már fél siker, ha felismerted ezt. Nagyon jó! :) Egyszerű a megoldás. Ne nézd mindig a cipődet vagy ne csinálj úgy, mintha a másik ember levegő lenne, amikor közel elmegy melletted. De mindezt úgy érheted el, ha először kisebb célt tűzöl ki, ami nem más, mint hogy a távolabbi emberekre merj ránézni, és ne kapd el a tekintetedet, ha buszon is vagy akárhol összenéztek. :) Egy mosoly semmibe nem kerül, de mindennél többet ér. Közhellyel élve. Szóval ha ez sikerült, a fizikailag közelebb lévő emberekkel már menni fog.


F25

2013. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat. Holnaptól próbálkozom, és nem bújok a föld alá, ha valaki rám néz! :D
2013. febr. 13. 22:49
 6/6 anonim válasza:
Nekem van egy elméletem arra,hogy mért vagy ilyen.Az ember alapvető tulajdonságai közé tartozik,hogy nem bízik meg egyből a másikban,gyanakszik,egyből rosszat feltételez.Illetve,hogy félreért dolgokat.Nem tudom mondjuk,hogy mit akarsz utcán.Szerintem senki nem fogja magára venni,akárhogy is nézel rá.Utcán az emberek általában rohannak munkába,vagy ide-oda,nemhiszem,hogy jutna arra idejük,hogy a nézésedet elbírálják.Egyébként nem csodálom,hogy úgy néztél rá,mert hát nem tudhattad,hogy miért mosolyog.Ja,remélem nem vettél semmit sem sértésnek,a hozzászólásom tájékoztatás jellegű akart lenni.
2013. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!