Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet úgy megszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy megszólítani egy nőt az utcán mondjuk, hogy ne egyből randira gondoljon?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék lányokkal, nőkkel, azonban nem feltétlenül randi keretek között. Természetesen nem azért mert zsugori vagyok és nem szeretek fizetni, ez a meghívás is az én számlámra történne. :) Ha pedig az ismerkedéskor megtetszünk egymásnak lehet szó akár többről is, de elsősorban barátságról lenne szó, tartalmas jó beszélgetésekkel. Szerintetek?
2013. febr. 13. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem minden nő áll le az utcán beszélgetni, bármilyen szimpatikus vagy. Arra nem gondoltál, hogy valamilyen tanfolyamra menj és ott ismerkedj?
2013. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Merre van a legközelebbi melegbár?
2013. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Úgyis arra fog gondolni mindegy mivel nyitsz.

2.Csajjal akarsz “barátkozni“? Meleg-e vagy? Ha meg hátsó szándékod lenne akkor vagy lebuksz (és hatalmasat égsz) vagy friend zone mindörökké.

2013. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15:15 : Semmilyen hátsó szándékom nem lenne, mondjuk ha a szexre gondolnál itt. Néha jó lenne valakivel, valakikkel beszélgetni csak úgy.
2013. febr. 13. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor erre a net az egyetlen mód. Nekem is van pár netes lányhaverom, de kb ennyi. Személyesen ez kivitelezhetetlen. Kiv. ha sokáig vagytok összezárva kötelezően kényszerből (munkahhely)
2013. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!