Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok fiúk mitől féltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk mitől féltek miért nem meritek megszólítani azt aki tetszik miért mindig a legnehezebb utat választjátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz legnehezebb út alatt? :)
2012. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nézz körül a kérdések közt hogyan vegyen észre de nem akarok hozzá szólni meg akarom várni még ő lép stb. vagy lehet mindenki ilyen volt fiatalon? lehet van valami romantikája :D
2012. dec. 6. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Maradjunk a mondat első részénél. Fogalmam sincs, pedig nem is nézek ki rosszul, meg van humorom is meg ilyenek, de valamiért néha úgy érzem hogy semmi esélyem senkinél. Valamikor meg tele vagyok önbizalommal, de hogy ez mitől függ, el nem tudom képzelni.
2012. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó írt, az vagyok én is. Röhej. A felső 20%-ba tartozom pasiban, mégis ha meglátok egy szép csajt, inamba száll a bátorságom általáabn.
2012. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szerelmes vagyok egy csajba de képtelen vagyok lépni.

Sokan most erre azt mondanák,hogy kisfiú, gyáva(igaz:)) stb.

De egyszerűen képtelen vagyok rá pedig mindennél jobban szeretném!! Multkor pedig elhatároztam, hogy na most de annyira izgultam hogy végül mégse:( Pedig mindig elhatározom, hogy na most, aztán hopp berezelek. Nekem ez jutott úgy tűnik.

2012. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A választól félsz?
2012. dec. 7. 00:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen igen. Nem bírnám elviselni a visszautasítást.
2012. dec. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!