Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert vonzoak a teltkarcsu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vonzoak a teltkarcsu nok szamara az alkoholistak?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre, hogy a testesebb noknek sokkal jobban bejonnek a massziv alkoholistak, mint az atlagos testtomegindexxel megaldott nemi tarsaik. Miert van ez? Vonzo, ha egy ferfi alkoholtoltol buzlik es osszefolyik a beszede?
2013. febr. 12. 04:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Örülük, hogy közeledik az álláspontunk.Remélem, abban egyetértesz,hogy némely kommentező enyhén szólva gyökér.Ha egyszer én meghízom(betegség,terhesség...),nem szeretném azt hinni, hogy az emberek többsége így gondol a kövér emberekre.
2013. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy a hozzászólók gyökerek lennének, vagy bunkók, csak azért, mert leírják a véleményüket - pontosan erre voltam kíváncsi elvégre... A túlsúlyos emberekkel kapcsolatban pedig szerintem az emberek 90%-nak van valamilyen ellenvetése - okkal. A legegyszerűbb péla; Én miért veszem a fáradtságot és megyek el sportolni, étkezem egészségesen, ha a tohonya dagadék csak zabál és egész nap a kanapéba süppedve döglik?

Egészen más téma, ha valaki betegség, terhesség - ahogy magad is írtad - miatt lesz túlsúlyos. De ha az adott személy "kényelemből" válik ilyenné, az szerintem is megérdemli, hogy a világ körberöhögje.

2013. febr. 14. 21:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy senkire nincs ráírva, hogy miért lett kövér.Aki a kövérekről ilyen véleménnyel van, valószínű, hogy más testi hibával rendelkező embertársairól is. Itt nem a fogyatékkal élőkre gondolok, mert az más téma, hanem pl a pattanásos, túl alacsony, szemüveges,vagy bármi, az átlagtól eltérő személyekről. Nem akarlak meggyőzni az igazamról,csak a saját véleményemet írom le. A kövérek pont azért önbizalomhiányosak, mert némely ember úgy érzi, joga van véleményt formálni, és azt hangoztatni, röhögni a bunkó beszólások miatt. Egy kövér kisgyerek hogy legyen egészséges felnőtt, ha egész gyerekkorában csúfolják, beszólnak neki, és őt hibáztatják a túlsúlya miatt.Persze van aki tehet róla, mertlusta, egésznap zabál, de a legtöbb kövér ember egész életében fogyózik, sportol, sanyargatja magát, mégsem tud lefogyni. Bocs, hogy ilyen sokat írok,elfogott a hév, de tudod, az anyukám születése óta elég kövér,pedig mindig sportolt, diétázott, orvosi segítséget is igénybe vett, és nem tudott lefogyni. A mai napig találkozik lesulytó pillantásokkal az áruházakban,ilyen méretet nem tartunk, meg ilyenek.A városba nem mer elnyalni egy fagyit, mert fél, hogy a "nemgyökér" emberek beszólnak, és kiröhögik, hogy a dagi megint zabál. Remélem, így már megérted, miért kardoskodom a ducik mellett, én más szemszögből látom ezt a témát.De nem ez volt a kérdésed, bocsi, hogy elkalandoztam.
2013. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!