Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert vonzoak a teltkarcsu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vonzoak a teltkarcsu nok szamara az alkoholistak?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre, hogy a testesebb noknek sokkal jobban bejonnek a massziv alkoholistak, mint az atlagos testtomegindexxel megaldott nemi tarsaik. Miert van ez? Vonzo, ha egy ferfi alkoholtoltol buzlik es osszefolyik a beszede?
2013. febr. 12. 04:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez a kérdés a nap gyökérsége...Mi köze van a nagyobb testméretnek az alkoholizmushoz? Ember, ezt te sem gondolhatod komolyan.
2013. febr. 12. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amugy a sajat kerdesednek - amelyet voltal oly kedves megosztani velem - meg annyi ertelme sincs, mint az enyemnek, raadasul fel sem fogtad, mit kerdeztem... :D jo lesz az, baratom!
2013. febr. 12. 05:26
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem is van összefüggés, egy dagadt nő, mivel tudja, h kevesebbet "ér" mint egy vékony, többet tűr.

Ennyi.

Amúgy én se értem miért jó lenni egy moslékkal.

2013. febr. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
azért, mert a teltebb nők többet esznek, és azt hiszik, ha a f*szinak van elég pénze inni, akkor kajára is lesz :D
2013. febr. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek olyan normális nőt, akinél bejönnek az alkoholisták, csak ha a nő is alkoholista.
2013. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert könnyebb megkapniuk, a pia segit nekik.
2013. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje. Az, hogy a te teltkarcsú ismerősöd, vagy esetleg kettő ismerősöd alkoholistát választott magának, nem jelenti azt, hogy az összes teltkarcsú nő azt választ.Ezt hívják sztereotípiának, mikor például hasonló külsejű emberekre hasonló tulajdonságokat aggatunk(pl.:szőke nők).Mint ahogy nem minden duci nő büdös, igénytelen, lusta, gusztustalan, zabagép stb.Az én ismeretségi körömben van sovány, kövér,magas, alacsony, a kövérnek a párja színjózan, értelmes, szemet gyönyörködtető külsővel megáldott férfi.Szóba sem állt volna piással, ahogy a vékony sem, sőt én sem, ez nem alkattol függ, hanem hogy mire van igényed.Hagyjuk már, hogy a dagi nőknek mindegy, ilyet szerintem azok írnak, akiknek még egy félszemű, fogatlan, büdi csaj sen jött össze.
2013. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak annyi érdekel, hogy az ismerőseid - akik nem te vagy - hol ismerkedtek meg ezekkel a "színjózan, értelmes, szemet gyönyörködtető külsővel megáldott férfi"-akkal?
2013. febr. 13. 17:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el a választ mégegyszer, csak a duci ismerősöm párjáról írtam, a többi barátoméról nem.Nem Adoniszok közt élek, de alkeszt sem én, sem bármely alkatú barátom nem választ társnak, barátnak.Bár én nem vagyok kövér, kissé sértőnek érzem, amikor a túlsúlyos embereket úgy állítják be, hogy mindegy ki, csak valaki. Az értetlenségem leginkább nem a kérdésednek szól, vagy csak kevésbé annak, inkább néhány válaszolónak. Vagy te nem ismersz kevésbé előnyös külsejű embert, akinek normális párja van? Mert akkor én kérdem, hogy hol élsz?
2013. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ismerek ilyet természetesen, de a kérdés azért nem az a "Karcsú lányok bejönnek-e a dagadt férfiak" kategória volt - aminek tényleg semmi értelme, mert embere válogatja - hanem a saját megfigyeléseimen alapszik, egy érszrevétel. Abban van valami, hogy a túlsúlyos nőknek alacsonyabb - általában - az önbizalmuk, és a konzekvencia ezzel összefüggésben lehet(ne), de nem feltétlenül van ez mindig így... Ezért is tettem fel ezt a kérdést. Több olyan túlsúlyos nőt ismerek, aki alkoholistával van együtt, olyat is, aki ő maga is alkoholista, és van/volt egy, aki teljesen függőség és szermentes életet élt, mégis egy kétszeresen fűggővel volt együtt - szintén túlsúlyos (bár neki az önbizalma is kicsi volt) Köszönöm a hozzászólásod, várom a további válaszokat!
2013. febr. 14. 02:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!