Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki magyarázza már el, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már el, mi az oka annak, hogy sok rendes, kedves fiúnak még sose volt barátnője pedig szeretnének, a lányok átnéznek ezeken a fiúkon és esélyt sem adnak nekik többnyire?

Figyelt kérdés
Én elhiszem, hogy fura, ha egy fiú alapból kedves és jó mindnekihez, még, aki nem is érdemli meg, ilyen diplomata típusnak mondható, de ha egyszer ez a fiú ilyen és nem tud ártani másoknak, meg túlsáogan is érzelmes típus és nem szeretne senkit sem megbántani, azért már el van könyvelve unalmas vesztesnek és alányoknak muszáj lekoptatnia, mintha valami kis féreg lenne? Persze, ha egy fiú balhézik, csinálja a bajt, meg bunyózik, illetlenül viselkedik visszapofázik a tanároknak meg alányokat is sokszor megalázza, akkor a lányok tepernek maguktól ezekért a srácokért. Én hányok ettől a társadalomtól, de mivel sokat olvasgattam, sajnos ez is ősi ösztönökre vezehető vissza, mégsem tudok belenyugodni, hogy én emiatt nem fogok egy lánynak sem kelleni, mert mindig ott leszenek a rossz fiúk, akik vonzóbbak és jobbak nálam.
2013. febr. 11. 02:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

15: Oké, ez valószínű igaz. De most PUA-zzak? Mert lényegében az megtanít erre, de mi értelme? Teljes agymenésnek tartom ezt, ez kb. olyan, hogy meg kell felelni a nőknek. Hányok ettől. Engem úgy fogadjon el egy lány, ahogy vagyok, és ne azért mert a lábam 20cm-el arrébb van. Pedig tényleg igazad lehet, csak ez milyen már....


Én is olyan vagyok mint a kérdező, nem volt barátnőm nekem sem, pedig a nőket nőknek nézem. A határozottságom változott már, de még egy nő előtt sokkal bátortalanabb vagyok. Hogy miért? Zavarban vagyok tőle. A szépségétől, attól hogy titokzatos.

De ez megváltozna, ha hagynák hogy többet találkozzunk, és akkor megszoknám őket. Na persze, ha bele nem zúgtam a csajba, de ez is sűrűn megesik.


Azt tapasztalom, hogy egy jó indulatú, helyes srác nem feltétlen kell a lányoknak, viszont én még olyan rosszfiút nem láttam, akinek ne lett volna barátnője. Szerintem is kaka a társadalom, de mondjuk nem csak a csajozás bizonyítja ezt, hanem sok más. Emberek igénytelensége is pl...

2013. febr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A rosszfiú legalább érzelmeket vált ki a nőből, a kedves fiú meg max. szánalmat vagy unalmat. A PUA is erre tanít, hogy hogyan válts ki erős érzelmeket a nőkből, anélkül, hogy egy agresszív idiótává kellene változnod.


"Engem úgy fogadjon el egy lány, ahogy vagyok"


Ezt egy 200 kilós, igénytelen, buta, érzelmileg labilis, betegesen féltékeny nő is mondhatná. Ha nem vagy hajlandó fejlődni, és egyre jobb emberré válni, akkor te se várj el másoktól tiszteletet vagy vonzalmat, pozitív érzelmeket.

2013. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Hagy szóljak bele a vitába..

"egyre jobb emberré válni"

Ez a legdemagógabb duma a világon. Mintha bármit számítana ebben a kérdésben, hogy "jó ember" vagy e. Csak az számít, hogy vonzó legyél. Lehetsz te egy szent, ha nem nézel ki és viselkedsz úgy, amitől a csajok benedvesednek, eláshatod magad. Sőt, az önző, egoista emberek még előnyben is vannak.

2013. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Jó ember alatt nem papucsot értek, hanem egy vonzó, önmagával tisztában lévő, céltudatos férfit, akivel a nők is jól érzik magukat. Persze, alázhatja valaki a nőket orrba-szájba, valakinek ez be is jön sajnos, de hosszútávon önmagát teszi vele tönkre.
2013. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Hiába a PUA, ha valaki már ki van égve, és szeretetre vágyik. Meg mi az hogy én feleljek meg a nőknek? Nem lehet elmenni az mellett, hogy ezt kell tenned valójában, a nőknek kell megfeleltetned magad.

Milyen ez már?

Amúgy a duci csajok is kellenek, vannak olyan fiúk, akiknek csak olyanok jönnek be.

Nem lehet mindent erőből megoldani, ahogy a PUA-t sem tudja minden ember elsajátítani.

Vannak olyan szerény, kedves srácok, akik igenis jó apák lesznek, de nekik olyan lány is kell, akikhez illenek. Sajnos belőlük igen kevés van.

1000-ből csak néhány, ezt tapasztaltam én is.

Egy lánynak szerintem különösen jól áll a végtelenül kedves modor, és hogy a fiúkkal mindig jó, na persze másik oldalt meg kell az, hogy a fiúk ne használják őt ki. Így nem lenne baj sosem.

Azért ne feltételezzük hogy a lányok is teljesen angyalok, és hogy hozzájuk kell igazodnunk, még ha az férfias is.(PUA) Amúgy is ez egy betanult viselkedés, és nem az emberrel vele született képesség. Mivel ismerem a PUA-t, így feláll a szőr a hátamon, mikor az efajta életvitelről van szó, mert egyszerűen undorító számomra. Hidd el, eléggé összeomlik az ember becsülete, ha annyi nőhöz oda kell mennie, és nem jön össze, még ha csak tapasztalatszerzés is. Van aki ezeket NAGYON nehezen viseli, mert komolyan vesz 1-1 ismerkedést. Hiába mondod hogy ne vegyem a lelkemre, nekem egy nő, az NŐ. Ember, akit megismerhetek, és igen, izgulok, mert izgalmas egy helyzet, de közben félek is az elutasítástól. Hidd el, ha az életemben a nők engem sem így kezeltek volna, akkor hihetetlen milyen karriert/életet futottam volna be idáig. De hát ilyen lányokkal találkoztam ,amilyenekkel. Keresem a kincseket, akik valóban szeretni akarnak egy fiút.

Azt sem hiszem el, hogy én nem vagyok izgalmas.

Igen is tudok az lenni, tudok mást mutatni akár minden alkalommal. Én sem vagyok unalmas, csak az első randikon visszafogott, de ha előjön az igazi személyiségem, akkor egyáltalán nem vagyok uncsi. Csak az a baj, hogy a nőkkel eddig nem jutottam el, de hiszem hogy lesz akivel ez sikerül.


Amúgy az ember külsejét nem nézik annyira a nők, inkább az ápoltságot, ami nem is értem miért probléma több férfinél, ennek alapnak kéne lennie. Nem mondom hogy drága holmit viseljen, de a tisztálkodás, és egy alkalomhoz illő ruha nem nagy kunszt. Én sem a munkából megyek randira, és eleve úgy időzítem hogy ne ütközzön semmivel.

Bár ez amúgy is külsőség, én a belsőt nézem egy nőben is, de persze mint férfinak, a nő külsejének is jónak kell lennie, de inkább úgy mondom hogy hozzám valónak.

2013. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem a puaság rossz, csak ti vagytok hülyék.
2013. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#25 Csak hiszed, h nem a külsőt nézik a nők. A mondandód többi részével viszont egyetértek.
2013. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

A PU(lyk)A cucc szerintem 10-ből 5-6 srácnál ér valamit - mármint nekik ettől menni fog a dolog. Miért? Mert ők amúgy is "győznének" csak nem tudják hogyan.


De aki alapból nem azon a PUlykA sem fog segíteni.

2013. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

26: Te aztán mindent tudsz öregem...

27: Ezt azért mondtam, mert tapasztaltam régebben is az elutasításokat, és hiába voltam vékony mint a kisujjam, ugyanaz volt a reakció. Meg a legtöbb esetben ismerkedéskor nem a külsőnél romlik el a dolog. Tehát azzal nincs gond.


28: PUlykA, ez jó! :D

2013. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

ma 07:18: Én írtam a 15. választ.

Előrebocsátom, hogy halvány lila fogalmam sincs, mi az a PUA-zás.

Viszont gyakori tapasztalatom, hogy sokan úgy szeretnének párt (érthető kívánság, nem azért írom), hogy közben az emberekkel való kapcsolatfelvételben és -tartásban, tehát a kommunikációban nem nagyon jeleskednek. Sokuknak barátai se nagyon vannak. A kommunikációs képességek javítása nem jelenti azt, hogy fel kell adni a saját személyiségünket, sőt. A rossz kommunikáció az mindössze azt jelenti, hogy az illető rosszul tálalja az érzéseit, gondolatait. Lehet, hogy rossz szavakat használ, de az is lehet, hogy a testbeszéde közvetít negatív, elutasító jeleket. De ezek mind fejleszthetőek.

2013. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!