Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki magyarázza már el, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már el, mi az oka annak, hogy sok rendes, kedves fiúnak még sose volt barátnője pedig szeretnének, a lányok átnéznek ezeken a fiúkon és esélyt sem adnak nekik többnyire?

Figyelt kérdés
Én elhiszem, hogy fura, ha egy fiú alapból kedves és jó mindnekihez, még, aki nem is érdemli meg, ilyen diplomata típusnak mondható, de ha egyszer ez a fiú ilyen és nem tud ártani másoknak, meg túlsáogan is érzelmes típus és nem szeretne senkit sem megbántani, azért már el van könyvelve unalmas vesztesnek és alányoknak muszáj lekoptatnia, mintha valami kis féreg lenne? Persze, ha egy fiú balhézik, csinálja a bajt, meg bunyózik, illetlenül viselkedik visszapofázik a tanároknak meg alányokat is sokszor megalázza, akkor a lányok tepernek maguktól ezekért a srácokért. Én hányok ettől a társadalomtól, de mivel sokat olvasgattam, sajnos ez is ősi ösztönökre vezehető vissza, mégsem tudok belenyugodni, hogy én emiatt nem fogok egy lánynak sem kelleni, mert mindig ott leszenek a rossz fiúk, akik vonzóbbak és jobbak nálam.
2013. febr. 11. 02:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Xeno, Te nem látod a különbséget? Megint végletekben gondolkozol!
2013. febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
A vonzalom nem logikus választás kérdése. Hiába vagy te a legcukibb fiú a világon, attól még nem fogják a nők logikusan mérlegelni, hogy "na, ez a srác milyen éd-bédi, mostantól vonzódok hozzá, mert megérdemli".
2013. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Én világ életemben szókimondó, vagy ahogy mások fogalmaznak, "bunkó" voltam, mégse jöttek a csajok. Én pont hogy akkor tudok valamit összehozni, ha szándékosan visszafogom magam, és kedves vagyok. Érdekes.
2013. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
13: Mert nem bunkóság kérdése, hanem határozottság. Nem szabad tutyimutyinak lenni, határozottan ki kell állni a véleményed mellett, de nem úgy, ahogy Xenophilius írta. Az egy kicsit sarkított dolog...
2013. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Kommunikációs problémák állnak az ilyen esetek hátterében legtöbbször. Rossz fellépés, rossz testbeszéd, és a verbális kommunikáció sem az igazi... (hangsúly, szóválasztás, stílus).

Ez a másik végletet is érinti, mint feljebb írták.

2013. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Én sajnos csak végletekben tudok gondolkodni... Valami/valaki vagy nagyon szép, vagy nagyon csúf vagy nagyon okos vagy nagyon hülye vagy nagyon gazdag vagy nagyon csoró.
2013. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Xenophilius erősen végletekben gondolkozik, de nem baj, idővel meglátja az árnyalatokat is, nem csak a fekete-fehéret.


Én kb. azt élvezem a legjobban a kapcsolatomban, amikor a párommal vitatkozom. És igen, amikor nem értünk egyet.

Általában nem is jutunk konszenzusra, mégis maga a vita hihetetlenül élvezetes.

Na persze nem ez a KUSSOLSZ típusú bunkóság, hanem az érvek ütköztetése.

2013. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
De mégis mire jó ez? Pláne ha meg sem egyeztek? Csak hogy menjen az idő?
2013. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Talán arra is, talán pedig arra is, hogy jobban megismerjék egymást. Bocs, hogy belekotyogok, de szeretem az értelmes vitákat, a fenti ok miatt elsősorban. :)
2013. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek élőben vitázni - nem is tudok. Mivel a személyes vitákhoz elég fájdalmas emlékek kötnek... Ha apámnak nem volt jobb érve akkor jöhetett az ököl az a legjobb "módszere"...
2013. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!