Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki magyarázza már el, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már el, mi az oka annak, hogy sok rendes, kedves fiúnak még sose volt barátnője pedig szeretnének, a lányok átnéznek ezeken a fiúkon és esélyt sem adnak nekik többnyire?

Figyelt kérdés
Én elhiszem, hogy fura, ha egy fiú alapból kedves és jó mindnekihez, még, aki nem is érdemli meg, ilyen diplomata típusnak mondható, de ha egyszer ez a fiú ilyen és nem tud ártani másoknak, meg túlsáogan is érzelmes típus és nem szeretne senkit sem megbántani, azért már el van könyvelve unalmas vesztesnek és alányoknak muszáj lekoptatnia, mintha valami kis féreg lenne? Persze, ha egy fiú balhézik, csinálja a bajt, meg bunyózik, illetlenül viselkedik visszapofázik a tanároknak meg alányokat is sokszor megalázza, akkor a lányok tepernek maguktól ezekért a srácokért. Én hányok ettől a társadalomtól, de mivel sokat olvasgattam, sajnos ez is ősi ösztönökre vezehető vissza, mégsem tudok belenyugodni, hogy én emiatt nem fogok egy lánynak sem kelleni, mert mindig ott leszenek a rossz fiúk, akik vonzóbbak és jobbak nálam.
2013. febr. 11. 02:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Baj lehet az önértékeléseddel. Keresd a hibáidat, nem a vélt előnyeidet. Rájöhetsz.

Sose leszel sikeres, ha másokban keresed a sikertelenséged okát.

2013. febr. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

"Soha ne kérj bocsánatot érzelmeid kimutatásáért, mert ha azt teszed, akkor az igazságért kérsz elnézést."


Sok lány nem ismeri ezt a mondást és nem szereti, ha egyenrangúként viselkednek velük a fiúk. Jobban szeretik, ha kihasználják, verik, megalázzák őket.

2013. febr. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

rosszul fogalmaztál.

te nem a társadalomtól hánysz,hanem az alapvető és megváltoztathatatlan emberi ösztönöktől,ami a valóság elleni menekülés és felesleges lázadás.

van az a mondás,hogy ami nem hajlik az törik.

úgyhogy kapd össze magad és növessz f@szt.

kezdésnek kezdj el járni ökölvívó edzésre.

a sport segíthet a depressziód kezelésében és bepillantást is nyerhetsz a férfiak világába.

2013. febr. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Jó a megállapítás, azért néznek le, mert nem vagy férfi.

Verheted a nyálad, de te nem azért vagy kedves az emberekkel, mert feltétlen az akarsz lenni, hanem, mert nem mersz nemet mondani másoknak és kiállni magadért.

Szal ezek a tulajdonságok csak akkor érnek valamit, ha mellette férfi vagy, ha kell meg tudod magad védeni, akkor legjobb, de így?

2013. febr. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond ilyen pasinak sem barátnőt találni (én sem vagyok egy tipikus rosszfiú), csak össze kell szedni egy kellő határozottságot.


A leírtakból arra következtetek, hogy suliba jársz még, ez esetben pedig jó tudnod, hogy a korosztályod (legyen f vagy l) még elég gyerekesen viselkedik. Nem az a párválasztás szempontja elsősorban, hogy kivel éreznek érzelmi összhangot, kivel tudnának együtt élni, stb, hanem az, hogy kivel tudnak nagyobb feltűnést kelteni, vagy kibe estek bele úgy, hogy fogalmuk nincs róla, ki a másik valójában.


Szóval te csak szépen és csendben szedd össze magadat, menj a magad feje utána, ne rohanj feleslegesen csajok után és idővel majd megjelennek olyan lányok, akik észreveszik a felületes emberek között a valódi embert. Persze ők is igénylik majd, hogy határozott légy és férfi, de azt talán nem, hogy s*ggfej is legyél.

2013. febr. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert a lányoknak a külső a legfontosabb, másrészt mert ők a bunkóságot tekintik férfias viselkedésnek.
2013. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Mert a jelenlegi világunk egy abberrált, undorító világ. Ezért.


Ez van.

2013. febr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem attól lesz valaki "rosszfiú", mert olyan bunkó a lányokkal, hanem amiatt, hogy meri vállalni a véleményét, meri vállalni a konfrontációt, és ez tényleg vonzó tulajdonság. Szedd össze magad, és te is állj ki magadért. Ne hunyászkodj meg mások előtt!
2013. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Én beszólok akárkinek,sose hagyom hogy megváltoztassák a véleményem,Mindig őszinte vagyok,annyira hogy ez már szinte bunkóság.Én nem alázok meg senkit,nem balhézok csak azt csinálom amihoz kedvem van és azt mondom amit érzek nem játszom meg magam senki előtt.

Mégse volt még csajom,ha nekik ez kell akkor itt vagyok!!!

Mondjuk az is igaz hogy teljesen kilógok a sorból,mert nem megyek a birkák után,semmiben sem vagyok átlagos.

2013. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"meri vállalni a konfrontációt, és ez tényleg vonzó tulajdonság"


Azért egy ilyet megéznék


Csaj: Szerintem nagyon szép ez a szobor.

Csávó: Hű de giccses.

Csaj: Pedig de.

Csávó: KUSSOLSZ! Giccses és kész. Undorító, ilyet meg ne lássak otthon.


(Ki mert állni a véleménye mellett, nem? :D Mégis el lesz hajtva egy ilyen után)

2013. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!