Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 11-13 éves lányok azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 11-13 éves lányok azok szeretnének már pasit, mennyir foglalkoztatják őket a fiúk vagy jól megvannak pár nélkül is?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
2012. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Személyfüggő. Vannak a környezetemben csajok, akiknek van/volt már barátjuk, de kevés kivétellel ők azok voltak, akiknek nem olyan a családi háttér, és nem kapnak elég szeretetet a szüleiktől, így "máshoz mennek érte".

Hogy mért foglalkoztatják őket a fiúk? Vagy szimplán kíváncsiak, vagy pedig nagyon akarnak valakit, akiről tudják, hogy szereti őket... De az ilyenek hagyományosan azok, akik nagy valószínűséggel amint betöltötték a 18-at, minél előbb el akarnak menni otthonról.

Mellesleg nekem még nem volt barátom, és nem is tervezem a közeljövőben, hogy "bepasizzak". ;) Inkább fiú haverjaim vannak, tökéletesen jól megvagyok pár nélkül is, rengeteg barátnővel, fiúbaráttal, haverral. :)

Remélem kielégítő választ sikerült adnom. :D


12/L :)

2012. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eléggé személyfüggő. Volt az osztályban, akinek 12 évesen már "pasija" volt, meg csókolózott, de nem volt jellemző. 13 évesen már inkább, de még akkor is csak 2-3 lány.


Én személy szerint 12 évesen:

"Igazából nem tudom mennyire fontos a szerelem most. Nem kifejezetten aggaszt, hogy nincs pasim, de az ilyen álmok (Róla álmodtam), nagyon, nagyon, nagyon jók.(...)Azért jó lenne, ha összejönne, bár később is ráér. Azt hiszem mégis szerelmes vagyok Belé."


Most találtam meg, volt olyan osztálytársam, aki 13 évesen már a 10. pasiját fogyasztotta.


Egy másik osztálytársam: "Jó lenne, ha lenne pasija, de nem attól depis"


Szintén én írtam: "De tulajdonképpen lehet, hogy nem is olyan fontos ez most, csak olyan jó, az álmok, meg minden, de igazából nem tudom." (...) "Úgy gondolom, ez igazából annyira nem fontos. A lányokkal tök jóban vagyok, és imádom az osztályt, így együtt és nem külön-külön egy-egy fiút"


Tehát nekem annyira nem volt fontos, de volt akinek igen. (Hozzáteszem, most vagyok 15, még mindig nem jártam soha senkivel, még mindig nem jött össze "Ő"(ugyanaz, mint 11-12 évesen), és rajta kívül meg más nem érdekel, és asszem belé sem vagyok szerelmes, legtöbbször megvagyok barát nélkül is)

2012. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!