Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők külsőleg nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők külsőleg nektek mi az a szint, ahol összejönnétek egy férfival és mi az a szint amikor elhajtanátok? Mi az ideállotok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arcra, magasságra, testtömegre, öltözködésre, megjelenésre vagy akár izomzatra.


Komoly normális válaszokat szeretnék, és ne pasiktól! :)



2013. febr. 5. 17:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Már kiskoromtól kezdve tudtam (6 éves kor), hogy milyen pasi kell nekem. A fő "minta" Aladdin a meséből, tehát fekete dús haj, barna/sötét szemek, barnás bőr , izmos test és fehér fogak. Aki nem így nézett ki, arra rá se néztem :D aztán megtaláltam és már együtt vagyunk több mint 3 éve :)

21/N

2013. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekem mind a belső és mind a külső ugyanúgy számít egy nőnél. Mert lehet valaki nagyon gyönyörű, de buta mint a tök, és fordított felállás is van. Én elég válogatós vagyok, de mellé én is adok magamra öltözködéssel, hajviselettel és higiéniával, oké nincs kidolgozott izmos testem, de én se várom el, hogy izmos legyen a nőm csak jó alakja és szép arca legyen, ha ez megvan és mellé megvan a jó belsőség akkor nekem tökéletes. Csak az a gond, hogy ilyen nőkből nincs olyan sok, és én nem szeretnék szerelem nélkül lefeküdni valakivel.
2013. júl. 11. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!