Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők külsőleg nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők külsőleg nektek mi az a szint, ahol összejönnétek egy férfival és mi az a szint amikor elhajtanátok? Mi az ideállotok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arcra, magasságra, testtömegre, öltözködésre, megjelenésre vagy akár izomzatra.


Komoly normális válaszokat szeretnék, és ne pasiktól! :)



2013. febr. 5. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na most biztos jó néhányan le fognak pontozni, de nem érdekel.


Nem fogom azt írni, hogy a külső nem lényeg, mert akkor hazudnék. Egy valamit azonban leszögeznék NEM CSAK az számít. Külső-belső: 50%-50%. Ideálom nagyon nincs, számomra inkább az a "fontos", hogy legyen benne valami ami megfog. Viszont el kell ismernem vannak dolgok amik már nem férnek bele. Ilyen a dohányzás, túl sok trágár szó használata, igénytelenség (ez alatt azt értem, hogy valaki nem ad magára, büdös, nem mos fogat stb..).

Arca legyen szimpatikus, magassága, hát... legyen azért minimum 165cm (Ezt azért mondom, mert engem speciel zavar, ha le kell néznem a fiúra, most lehet utálni, de nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok), öltözködés szerintem nagyjából mind egy, csak ne járjon szakadtan, meg koszosan (mert ha hiszitek, ha nem vannak egy csomóan akik a szennyesből veszik ki a ruhájukat és úgy veszik fel), izma nem kell, hogy legyen, amúgy sem szeretem a kigyúrt állatokat és a testalkata "legyen" vékony, mert én is az vagyok, de az nem baj ha van pár plusz kiló rajta.


Azt hiszem mindent leírtam, de igazából ez megint csak ízlés kérdése, amiről senki nem tehet. Egy csomóan ítélkeznek mások felett, hogy "júj milyen igényei vannak annak a lánynak/fiúnak és igazán lejjebb adhatná azokat", holott annak aki ezt mondja, ugyanúgy megvannak a maga saját igényei.

2013. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Belső értékeket azért nem írtam, mert mindenkinek vannak rossz tulajdonságai is, de ha valakit igazán kedvelek akkor a jó tulajdonságai tudják kompenzálni azokat. Meg hát alapból nem jövök össze olyannal aki nem szimpatikus (nyilván a belső tulajdonságai alapján).
2013. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elsővel kell egyetértenem:D Bár legyen minimum inkább 175 mert én is elég magas vagyok ^^" Meg legyen kockás a hasa.:D És ne legyen f
2013. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
b ribi<--- bocs lemaradt a vége ^^"
2013. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam a kizáró okok: alacsonyabb nálam, és én speciel nem szeretem a túlsúlyos férfiakat, az is zavar, ha szemmel láthatólag nem illünk össze.

Ezt, hogy valakihez vonzódunk-e vagy sem, nem lehet megmagyarázni, ilyenkor faggatni sem kell a másikat, hogy miért nem.

Mások által jóképűnek tartott férfiakat elég sokszor elutasítok, évek óta szingli nők szerint pedig "rondák" a barátaim, de engem csak az érdekel hogy nekem tetsszen, akivel vagyok.

2013. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most az ideál a kérdés, vagy a még elfogadható? :D Nem mindegy.

Nem fogok azzal jönni, hogy "ez az utolsó dolog", mert akik ezt mondják, 90%-ban vagy magukat, vagy mindenki mást áltatnak, nincs olyan, akinek legalább egy picit ne számítana.

Nekem végül is a szemek a legfontosabbak. Legyen bármilyen árnyalatú, vagy színű, ha látom benne azt a különös csillogást, amit keresek, nyert ügye van. (De én elég különc vagyok.)

Előző barátomnál se értette senki, mit eszek rajta, de én az első perctől odáig voltam.


Ideálom Johnny Depp, de ő sem a külseje miatt (elsősorban), hanem az élettörténete nyűgözött le. Amiken keresztülment, az döbbenet. És a tehetsége... Imádom a stílusát, ez van. :)

2013. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, képmutatás lenne, ha azt mondanám, hogy a külső egyáltalán nem fontos és csak a belső számít. De azért nem olyan mértékben fontos számomra a külső, hogy hollywoody filmsztár kinézete legyen. Konkrét ideálom sincs, hogy milyen színű legyen a szeme, a haja... Én személy szerint a férfias férfiakhoz vonzódok. :) Tehát szeretem, ha jóval magasabb nálam, van rajta egészséges, de nem túlzásba vitt izomzat, mély hangú, szőrös :D (manapság sajnos a férfiak körében is divat pl. a mellkas szőrtelenítése), és ha van egy kis borostája meg inget is szokott hordani, az már tényleg az álmom. :D Az alapvető ápoltság pedig természetes elvárás. De szerintem egy magas, sportos alkatú, legalább átlagos arccal megáldott, magára adó férfinek minden nőnél nyert ügye van. :)
2013. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem az ideálom mindig a fekete hajú, kék szemű pasik voltak. Ilyen Freddie Prinze Jr szerűek. Mondom nekem csak ilyen kinézetű pasi kell.


Aztán megismerkedtem egy sráccal. Először úgy voltam vele, hogy "Na ilyen csúnya fiú nekem aztán nem kell" de egyre többet beszélgettünk, és rájöttem hogy mennyire jó vele lenni. Jókat nevetgélünk, kedves, és tisztára oda vagyok érte. Barna hajú, barna szemű, nagy orrú, ha nem mutatnak be minket egymásnak, tuti elhajtottam volna, ha csak ő bepróbálkozik nálam az utcán pl.


De nagyon oda vagyok érte. Tény hogy magasabb mint én, 180 cm körüli, vékony de nem nagyon, olyan pont jó mindene. És nem hittem volna hogy egy "csúnya" pasiba fogok beleszeretni. De már nem látom csúnyának, sőt. Nagyon-nagyon tetszik. Külsőleg is :)

2013. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én nem tudnék egy olyan lánnyal együtt lenni akinek nem tetszik az arca még akkor is ha nagyon jó belső értékei lennének, ha nincs meg az külső vonzalom onnantól nem működne nálam a kapcsolat, lehet emiatt kissé magasak az igényeim, de ha egy normális kapcsolatra vágyok akkor szerintem nem baj. Nincsenek olyan kritériumaim, hogy milyen legyen a hajszíne szeme színe meg pontosan milyen legyen az alkata csak az arcában megfogjon valami pl a szeme a szája és onnantol már nem igazán érdekele, hogy mekkora a melle vagy hogy formás e a feneke.
2013. márc. 10. 23:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Naa most sokan fogják nyomni nekem a piros kezet de nem baj:


Nekem nagyon sokat számít a külső egy srácnál. A belső is számít de az számomra csak másodlagos. Nem tudnék úgy járni egy sráccal hogy nem tetszik az arca vagy ilyesmi. Nekem az iedális fiú akinek az arca nagyon tetszik az már tényleg teljesen mindegy hogy barna a szem,e vagy szőke a haja, és még annyi hogy ne legyen kövér egyáltalán...és azt hiszem ennyi. (de azért a belső is számít csak nem annyira)

2013. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!