Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebook vagy társkeresők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook vagy társkeresők?

Figyelt kérdés

Kinek és mi a véleménye (nem és kor ugyancsak érdekel)?!


Fenn vagyok az RTL Randi weboldalon (arany-tag), s nem vagyok (szerintem) ronda, ill. balf@sz sem.


Magam részéről viszont kezdem azt hinni, hogy annyira baromság a külön kifejezetten társkereső oldalon fent lenni.


Tapasztalom, hogy nagyon kevesen reagálnak (akik igen, azok is majdnem napokat ülnek a válasz felett - holott kijelzi, hogy mikor vannak közben online).

Ha igen, akkor majdnem mindig egy Facebook-profil csere lesz a dologból (ami amúgy logikus is, hiszen az alapján IS nagyon jól meg lehet ítélni v.kit), ahol ráadásul chat is van. (Ugyanakkor van, hogy majdnem azonnal személyes találka lesz a dologból, különösen, ha közel élnek egymáshoz.)


Viszont - szerintem - a társkeresőkön annyira direkt erre helyeződik a hangsúly, hogy hátrány lesz inkább a kapcs. kibontakozásában.

Azt gondolom, hogy v.kinek küldeni egy üzenetet a Facebook-on, egy vadidegennek (ugyanúgy frappánsan, mint tennénk pl. az RTL Randin), gyakran szerencsésebb.

...ha egyedülálló, s valamennyire bejövök, szinte biztosan válaszol. Ingyen (nem kell pénzt költenie) ott van mindkettőnknek egy csomó fénykép a másikról, csak úgy kell beállítani a személyes védelmet a profilunkhoz.


Facebook-on megint csak ott van "ezer" személyes adat, amire lecsapva - egy kis ügyességgel - könnyen lehet érdeklődést felkelteni, beszélgetést kezdeményezni.


A Ti véleményetek (v. tapasztalatotok) mi lenn ez ügyben ?


25/F (vagyok)



2013. jan. 30. 01:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Srácok élőben egyszerűen manapság már nem nyerő. Szerinted ki a töknek van kedve illetve ideje odamenni egy tök vadidegen csajhoz? S szerinted nem nézne komplett idiótának? Logice gyerekek. Aki sétál annak célja is van és próbálja elérni nem kéne feltartani. A net azért van, hogy amikor elérhető akkor és ott próbáljunk meg ismerkedni.
2013. jan. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
nem olvastam el a válaszokat..de szerintem nennyél bulizni azt csá
2013. jan. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

a 11-essel abban egyetértek, hogy ma már nem sétafikálnak csak úgy az emberek, mindenki rohan (illetve fél órát áll a megállóban a buszra várva:D).

de hogy a kérdésedre válaszoljak, és ha csak ezt a kettőt vesszük, akkor így az elmondottjaid alapján inkább a facebookra szavazok. mondjuk akkor van rá esély, hogy meg se kapja az üzenetet. ha teljesen ismeretlenek vagytok

2013. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Nos, igen. Élőben, az utcán próbálkozni elég macerás.

Sokan - a lányok közül - örülnének, és sokan nem.

Viszont honnan tudjam, hogy kapcs.-ban van-e ?!

Lehet nem jövök be, és azért mondja, hogy kapcs.-ban van.

(ez a legegyszerűbb és legkevésbé bunkóbb megoldás)


Honnan tudjam, hogy tanult lány-e, intelligens-e ?

Sokan már 16-18 évesen 2 diplomás 25 évesnek tűnnek...

Élőben (pláne egy szórakozóhelyen) soha nem fogok képet kapni a családi körülményeiről, míg egy Facebook (v. társkeresős) fotókról nagyon is leszűrhető. (gondolok itt pl. a szobára, a háttérben, a udvar rendezettségére, etc.)


Mondjuk - igen, tény... most a legutóbbi hozzászólónak igaza van. Facebook-on, ha nem vagyok ismerőse, akkor a levél egy idegentől a "spam"-ek közé érkezik, azt hiszem... (de nem régóta, talán 1-2 éve);

2013. jan. 30. 12:13
 15/29 anonim ***** válasza:
Facebook-ot ajánlom Neked.Ebből az utolsó kommentedből most arra következtetek hogy te valami okos csajt és gazdagot keresel?Nekem lehet szegény mint a templom egere,butácska,nem valami szép,ha szeretjük egymást ez mind nemszámit.
2013. jan. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Szerintem mi sem természetesebb annál, ha okos, szép, blablabla b.nőt keresek. Az sem árt, ha van pénze (sok nem szükséges), megközelítőleg, mint nekem.


Köpj le, vagy vess meg emiatt. :)

Meg különben is, hogy tudnék szeretni egy olyan lányt, aki sokkal butább, mint én, sokkal rondább, mint én, és pénze is jóval kevesebb (így még a közös hobby-nk se igazán egyezik); S az az igazság, hogy ez mind külsőség - ez igaz -, viszont mindezek alapján valószínű, hogy a belsőnk - a neveltetésünk - is egészen más.


Megjegyezném, ez fordított esetben is igaz.

(...ha én lennék sokkal butább/csúnyább/blablabla)

2013. jan. 31. 19:12
 17/29 anonim ***** válasza:

28 vagyok, lány és az átlagnál némileg kellemesebb külsővel megáldva. A Fb-on azért vagyok fenn, mert ott tartom a kapcsolatot a barátaimmal és mert a fényképemmel és az iskolai adataimmal együtt megtalálnak a régi ismerősök.

Meg kell mondjam, hogy baromira elegem van az ismerkedésre vágyók hadából. Baromira unom, hogy vadidegenek "csak úgy" érdeklődnek, frappánsan vagy bunkó módon. Férjnél vagyok, gyerekem van, de mivel ez magánügy, csakúgy, mint a nyaralási fotóim, nem érzem kötelességemnek feltüntetni. Akit tényleg érdekel, az tud róla, másokra meg nem tartozik. Bár van, aki "kikéri" magának, hogy ezen információkat nem helyezem el jól látható módon....

A Fb nem társkereső. Én nagyra értékelném, ha a megfelelő céloldalakon keresgélnétek inkább.

2013. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

17-es!


Az utolsó soroddal egyet kell, hogy értsek, csak hááát - nahh! Én úgy vagyok vele, hogy nem bunkó módon igenis meglehet próbálni a Facebook-on leszóllítani embereket.

(semmivel sem helytelenebb, mint a munkahelyen, iskolában, buliban, utcán, étteremben, vásárláskor, etc.)


Ugyanakkor az miatt ne Te legyél már felháborodva, mert nem tudni, hogy van családod: erre Rád írnak.

Tedd ki, ennyi. Magánügy, mondhatod. Akkor meg viseld el (vagy töröld magad az oldalról, etc.)!


Egyébként én is megkínálom az asztal másik oldalán ülőt kockacukorral, ha nem tudom, hogy kerekesszékben ül, mert a cukorbetegség miatt elvesztette a lábát is...

2013. jan. 31. 23:45
 19/29 anonim ***** válasza:

Tudod, nekem az a gondom, hogy egyáltalán miért ír rám, ha egyszer nem ismer?? És miért kellene publikussá tennem a magándolgaimat vagy törölnöm magam csak azért, mert egyesek nem arra használják az oldalt, amire való? Az oldalam nem hirdetés.


Á, mindegy, tudom, hogy szélmalomharc. :-(

2013. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19-el egyet kell,hogy értsek,mert sokan még azt sem értik meg,ha csupa nagy betűvel írom a bemutatkozásba,hogy komoly kapcsolatom van,nem ismerkedés céljából vagyok az oldalon,és aki nem ismer,ne jelöljön be,mert úgyis elutasítom.Azon kívül a státuszom:kapcsolatban.De ez sokaknak "fel sem tűnik". Az ilyen emberek ha nézik az adatlapomat,ezt miért nem tudják észre venni,és felfogni?
2013. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!