Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebook vagy társkeresők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook vagy társkeresők?

Figyelt kérdés

Kinek és mi a véleménye (nem és kor ugyancsak érdekel)?!


Fenn vagyok az RTL Randi weboldalon (arany-tag), s nem vagyok (szerintem) ronda, ill. balf@sz sem.


Magam részéről viszont kezdem azt hinni, hogy annyira baromság a külön kifejezetten társkereső oldalon fent lenni.


Tapasztalom, hogy nagyon kevesen reagálnak (akik igen, azok is majdnem napokat ülnek a válasz felett - holott kijelzi, hogy mikor vannak közben online).

Ha igen, akkor majdnem mindig egy Facebook-profil csere lesz a dologból (ami amúgy logikus is, hiszen az alapján IS nagyon jól meg lehet ítélni v.kit), ahol ráadásul chat is van. (Ugyanakkor van, hogy majdnem azonnal személyes találka lesz a dologból, különösen, ha közel élnek egymáshoz.)


Viszont - szerintem - a társkeresőkön annyira direkt erre helyeződik a hangsúly, hogy hátrány lesz inkább a kapcs. kibontakozásában.

Azt gondolom, hogy v.kinek küldeni egy üzenetet a Facebook-on, egy vadidegennek (ugyanúgy frappánsan, mint tennénk pl. az RTL Randin), gyakran szerencsésebb.

...ha egyedülálló, s valamennyire bejövök, szinte biztosan válaszol. Ingyen (nem kell pénzt költenie) ott van mindkettőnknek egy csomó fénykép a másikról, csak úgy kell beállítani a személyes védelmet a profilunkhoz.


Facebook-on megint csak ott van "ezer" személyes adat, amire lecsapva - egy kis ügyességgel - könnyen lehet érdeklődést felkelteni, beszélgetést kezdeményezni.


A Ti véleményetek (v. tapasztalatotok) mi lenn ez ügyben ?


25/F (vagyok)



2013. jan. 30. 01:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

EGYIK SEM.

Életed nincs?

2013. jan. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Társkeresőre akkor menj, ha egy jót akarsz d@ni! Amúgy meg ismerkedj élőben lányokkal, aki mer az NYER. Bakkker fiam...
2013. jan. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Szerencsés v. nem szerencsés... arra értettem, hogy a társkeresőkön sokszor a legtökéletesebbet keresik az emberek (nagyon sok a konkurencia, és sokszor átsiklik felettünk a kiszemelt alany, mert valakit egy pillanatra előnyösebbnek hisz).


Ellenben, ha Facebook-on a semmiből írunk egy üzenetet (ahol nem napi, hanem évi szinten kap mittomén 50 levelet), akkor nagyobb esélyünk van bemutatni az értékeinket, ill. Ő maga is több időt szán ránk.

2013. jan. 30. 01:31
 4/29 A kérdező kommentje:

Szigorúan maradjunk a kérdés vonalán.


Mindenki tudja, hogy lehet személyesen is ismerkedni...

(egyébként ez is az, csak a megszólítás és legelső pár óra nem face to face)

2013. jan. 30. 01:34
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha már annyira muszáj neten, akkor szerintem is fb! De inkább a valóságban próbálkozz!
2013. jan. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Fura, mert "ha csak dugni akarsz"-elv vezérelne, akkor éppen n online keresgéléssel vesződnék... hanem épp személyesen, egy buliban. (ÉÉÉS részben emiatt is inkább online válogatom az lányokat, semmint élőben - alkoholmámorosan)


Jahh - nem tanulok, nem tömegközlekedem, nem sűrűn járok közintézményekbe (ügyes-bajos dolgaimat inkább a gép előtt végzem, mert olcsóbb és gyorsabb is), ill. a hobby-m bár a terepfutás és minden hétvégén 100 és 1000 ember van körülöttem, de én ugyebár futok és nem ismerkedem.

2013. jan. 30. 01:38
 7/29 anonim ***** válasza:
Én a jelenlegi páromat társkeresőn ismertem meg.4 éve vagyunk együtt,3 éve együtt is élünk.Az exemet chat-ről ismertem meg,vele 2.5 évig tartott.Szerintem hozzá állás kérdése.Diszkóban,házibulin soha nem vettem komolyan senkit,és nem is adtam esélyt senkinek.Nem akartam pórul járni én is,mint a környezetemben élők.Én azt vettem észre,hogy aki bulizósabb,az nagyon könnyen lépő félre.
2013. jan. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
*lép félre. 7-es voltam. :)
2013. jan. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

A 7-essel egyet értek gyakorlatilag mindenben.


(ugyan nem ez volt a kérdés) :)

2013. jan. 30. 02:00
 10/29 anonim ***** válasza:
Oké,kérdező,akkor szerintem inkább társkeresők. :) Legalábbis nekem azok váltak be. :) Facen nem tudhatod kire írsz rá.Pl. én is kapcsolatban vagyok,de a profilképemen egyedül vagyok,és hiába van a státuszom kapcsolatban,hiába írtam ki,hogy nem ismerkedek idegenekkel,sem kapcsolat céljából,sem egyéb másért.Meg sem nézték.Bejelölt boldog-boldogtalan.Persze utána ezt könnyen orvosoltam. :)) (7-es voltam)
2013. jan. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!