Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit lépnétek erre lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit lépnétek erre lányok?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk Pólusban üldögélve meglátok egy lányt aki egyedül ül. Én meg odamegyek hozzá, és megkérdezem hogy hozhatok neked valamit, én állom? Vagy valami hasonló?

Ez úgy tűnne hogy csak gyorsan fel akarom szedni a csajt, vagy ha tényleg tetszik ez beválhat? :)

Várom a lányok válaszát. :)


2013. jan. 28. 23:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lillához nehogy odamenj, mert ő a nőket szereti, esélyed nem lenne nála!!!:D
2013. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
# 9 Oké, akkor eltérek az eredeti tervtől. Odamegyek egy szimpatikus lányhoz, és megkérdezem leülhetek-e, majd hogy mit csinál... Így jó lesz? Bocsi, azért vagyok ilyen bizonytalan, mert most értem el oda, hogy igazán vágyom egy komolyabb kapcsolatra. :) # 11 Hehe. Oké ;)
2013. jan. 28. 23:37
 13/16 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


igazából én sem vagyok az a nagy csajozós fajta de végülis az a több mint 2 év se semmi amit a barátnőmmel töltöttem eddig együtt:D én is szeretek kedveskedni, de ezt az elején tényleg túlzás elkezdeni, viszont ha pl meghívod egy kólára az sem a világvége:D na szóval mint ahogy az előbb leírták szépen odamész és elkezdtek beszélgetni:D és, hogy hogyan sül el a dolog igazából SZERINTEM ez lányfüggő. gondolok itt arra aki el akar majd küldeni:s de akad olyan is akinek tetszene ez, hogy odamész hozzá pl #1 #2 #3 #4

2013. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*bár én nem vagyok pesti csak miskolci:D
2013. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem kell megkérdezni tőle hogy leülhetsz e mert arra mondhatja hogy nem:D Egyszerűen leülsz mellé azt mondod neki hogy bocsi hogy zavarlak, de láttam hogy egyedül vagy ... stb. Azt amit írtam.Légy határozott!


21/F

2013. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Naponta járok a pólusba de ezentúl nem ülök le egyedül XD
2013. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!