Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit lépnétek erre lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit lépnétek erre lányok?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk Pólusban üldögélve meglátok egy lányt aki egyedül ül. Én meg odamegyek hozzá, és megkérdezem hogy hozhatok neked valamit, én állom? Vagy valami hasonló?

Ez úgy tűnne hogy csak gyorsan fel akarom szedni a csajt, vagy ha tényleg tetszik ez beválhat? :)

Várom a lányok válaszát. :)


2013. jan. 28. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sakk matt. game over.
2013. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Hozhatnál, legalább ingyen lenne. Utána finom elküldenélek lassacskán :D
2013. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem sietek elfogadnám. Szeretek dumálni idegenekkel. :D
2013. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na jó, ha nagyon ráérnék akkor már beszélgetnék vele, ha értelmesnek tűnik. :P
2013. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

bocsi én fiú vagyok azért egy kis megjegyzést tennék.

szerintem elsőnek nem a pénzzel kellene elcsábítani a nőket, hanem saját magaddal (magunkkal). hidd el el jön majd az ideje mikor elkezd kifosztani téged a vagyonodból:D


18/f

2013. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem gáz leszólítás?

Végül is pénzbe kerül... :D

2013. jan. 28. 23:10
 7/16 A kérdező kommentje:
# 5 Mivel te érettebb vagy nálam, akkor tőled kérdezem, hogy szerinted mit kellene mondanom? Ez lenne számomra a legkönnyebb, hogy odamegyek, és mondok valamit. Sokat szoktam a pólusba járni, csak azért. :) Sok csinos lány van ott. ;)
2013. jan. 28. 23:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ha nem játsza meg túlságosan magát ebben a szerepben, és szimpatikus, akkor én nyitott lennék.
2013. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A plázákban általában olyanok is vannak. Amúgy leírtad mit ne tegyél:D NE fizess!! CSak kihasználnának. Szimplán ülj hozzá mutatkozz be, kérdezd meg mit csinál itt egyedül, vár e valakit csak dumálj. Ha azt látod rajta hogy nemigen akar beszélni akkor se hagyd abba, küzdeni kell hogy felhívhasd magadra a figyelmed. Igaz az is hogy még így sem mindig jön össze szal ha elküld a francba no para go a következő csajhoz:D Csak ha még nem is ismered ne költs rá:D Bár ha gazdag vagy felőlem nyomhatod de akkor valszeg csak a pénzedért lesz veled. Manapság a nők pénzes pasit keresnek.:D(tisztelet a kivételnek)


21/F

2013. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

# 8 Nem szoktam megjátszani magamat.

Mi értelme lenne megjátszanom magamat, hogy utána meg hogyha netán jobban megismer rájöjjön, hogy első alkalommal nem is magamat adtam. Olyan vagyok amilyen. És szeretek kedveskedni. :D

2013. jan. 28. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!