Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit lépnétek erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit lépnétek erre?

Figyelt kérdés
Az van,hogy jóban vagyok egy lánnyal,és nem tudom mit akar tőlem, lehet ,hogy szeret,de az is lehet,hogy nem,általában én közeledtem hozzá,és kedvesen fogadta,úgy láttam örül neki, de ez nem biztos, na már most,ha most egyik pillanatról a másikra én elkezdenék távolodni tőle,vagyis csak simán nem mennék oda hozzá,hanem megvárnám,hogy ő jöjjön oda,akkor vajon,mit lépne? Ha tényleg érdeklem,akkor közeledbe hozzám,ő jönne oda hozzám ugye? Ha meg nem érdeklem,akkor meg úgyse fog közeledni...
2012. febr. 6. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez személyiség függő.. A lányok többsége már bőven el várja "hogy ha akar valamit jöjjön ide.." még akkor is, ha ő is benne lenne..

Miért?

Mert ha te nem mész, megy más.. nekik több válogatási lehetőségük van..


16/F

2012. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok a szarakodás. Lépj vagy ne lépj felé döntsd el most és ha nem lépsz hagyd a dolgot.
2012. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!