Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mit lépnétek? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit lépnétek? Lányok ilyenkor mit vártok?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány, aki tetszik, beszélgettünk meg ilyenek, és kiderült hogy amíg ismerkedtünk randizott még más srácokkal és szerintem most is több vasat tart egyszerre a tűzbe. Amikor látta h ledöbbentem persze mondta, hogy semelyikkel sem jött össze semmi stb., de mégis...

Mit csináljak? Érdemes rá hajtani vagy hagyjam a francba? Nem vagyok féltékeny típus, ezért ha azt mondta volna hogy csak barátokat akar szerezni még azt is elfogadtam volna, de ő konkrétan pasizott.

Ma beszélek vele talán, mit mondjak neki? Érdemes vele egyáltalán találkoznom, mert hajlok felé, hogy inkább nem keresem többet.


2009. dec. 21. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vésztartalék lenni a számára, akkor inkább felejtsd el és keress egy másik lányt.
2009. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor szerinted ne is keressem?
2009. dec. 21. 08:56
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd az egészet mert ha komolyan érdekelnéd ezt a csajt akkor nem pasizgatna
2009. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell a kapcsolatatot megszakítani Vele, csak szerintem felejsd el, mint potenciális jelölt. Érted mire gondolok, de ha, úgy érzed, hogy jobb ha nem is keresed, akkor tedd azt.
2009. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne ismerkedhetne más fiúkkal?! Nem a tiéd, Kapcsolatot akar, keresi a megfelelőt. Ez teljesen normális. Menj el vele randizni, mert csak úgy van esélyed. Ha tényleg szeretnél vele lenni. Szerintem gyáva dolog elfutni a konkurencia elől.

21F

2009. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát sztem ezért nem kell megszakítanod vele a kapcsolatot, egyszerűen csak tényleg keresi a megfelelőt, és lehet úgy érzi, hogy esetleg nálad nincs komoly esélye!
2009. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ember!Varazsold el annyira,hogy ne keresse mas fiuk tarsasagat.Talalkozz vele,hivd el ide-oda,stb. Legyel te az elsoszamu,ne hagyd csak ugy annyiban a dolgot.Lehetseges,mukodik,ha jol csinalod(nekem bevallt). 19/F
2009. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez a szitu volt nálunk is, én kitartottam mellette.

pár hét múlva meg simán elküldött a p.csába. a mai napig nem hevertem ki.. ha rögtön leléptem volna, nem szerettem volna így bele és most nem érezném magam ilyen szarul

2009. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!