Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti az e fajta huncut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti az e fajta huncut ismerkedési esetekre mit lépnétek? Kort is kérek többi lent!

Figyelt kérdés
Pl ha utcán megállítani egy vadidegen srác: Szia ne haragudj hogy zavarlak keresem .... helyet. "áldozat" segítőkészen elmagyarázza stb.. és a végén megkérdezné a srác hogy meghálálhatnám segítségedet egy pohár itallal valamikor? Vélemény, Történetek?! :)
2013. jan. 24. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Azt pont elhajtottam, aki így próbálkozott... De nem a szöveg miatt, hanem mert nem volt szimpatikus.
2013. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ hogy mennyire szimpi és milyen stílusban adja elő...

20/L

2013. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos, még ha nagyon szimpatikus lenne el is kísérném, már ha tényleg menni akarna vhová:D
2013. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha szimpatikus lett volna adtál volna neki esélyt? Van valami különleges élményed ehhez hasonló ismerkedés módról ?
2013. jan. 24. 21:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpi lenne és nem lenne párom akkor igen adnék neki. Miért is ne? Egyszer élünk :DDD
2013. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
érdekes lenne:D
2013. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy bejön-e -...
2013. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik a srác,akkor mindenképp elfogadnám,bár nem tagadom,hogy nem bíznék benne teljesen.:)

Tovább meg alakúlna.Ki tudja?!:)

2013. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Épp a telefonommal babráltam az utcán és közben reflex szerűen nyúltam egy szórólap után, de hiába húztam nem engedte el az osztogató. Felnéztem és egy mosolygó fiú volt, nagyon szimpatikus, gyönyörű szemekkel. Kérdezte, hogy nem megyek el vele kavézni a közelben. Én meg hülye, ahelyett, hogy bolintottam volna, azt makogtam, hogy sietnem kell, nincs időm és barátom is van. Ő meg szomorkásan, hogy sajnálja. Ez külföldön történt és beijedtem attól, hogy nem tudok beszélni rendesen a nyelvén és angolul sem folyékonyan. Azóta is bánom.
2013. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megköszönném és elutasítanám. Sajnos gyanakvó és félős típus vagyok és nem mennék sehová az utcáról egy ismeretlennel.
2013. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!