Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit varnak a ferfiak egy kapcsolatban? Milyen fajta torodest? Ha elmegyek hozza, fozzek neki? Vagy vigyek neki valamit?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elmész hozzá,ne állj neki a lakásán főzni....ha te hívod át magadhoz,akkor nyugodtan...
2012. dec. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyesmit sztem nem lehet "elvárni " :)
2012. dec. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ők is örülnek a gyengédségnek
2012. dec. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ilyet:)

[link]

2012. dec. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hole Hunter ***** válasza:
Jellemzően teljes kiszolgálást várunk...azt már egyéne és parntere válogatja, hogy ki, mennyire hajlandó aktív részt vállalni ebben. Ámbár ez már az együttélésre vonatkozik. A kapcsolat elején, ha átmész hozzá meg akar hódítani és inkább ő kényeztet téged (ha pasis). Tudod ez amolyan mézesmadzag. Ha már az elején elvárja, hogy kinyald a seggét, pedig még nem is laksz vele...na azt gyorsan felejtsd el!
2012. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, ha tudsz főzni pár meleg ételt. Ha valami nem tetszik akkor mondd ki, beszéljétek meg, de ne nyavajogj. Legyél jó beszélgető partner, mindig kérdezz vissza valamit, füzz hozzá valami ahoz ami mondd, nem csak "aha" "értem" "igen". Egy mesél valamit ami számodra értelmetlen, de neki tetszik akkor mosolyogj, ne hagyd hogy egyedül nevessen. Nagyon fontos hogy fejben, pszichikailag jól érezze magát, hogy ne azt érezze hogy e párnához beszél. Lássa rajtad hogy érdekled és hogy figyelsz rá.
2012. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!