Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menő fiú megismerkedik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő fiú megismerkedik egy lánnyal, aki semleges fajta. A fiúval nem könnyű megismerkedni, mert a szülei egy nagy márka tulajdonosai, és szerinte csak ezért közelednek hozzá a lányok. Hogyan ismerhetném meg jobban?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk egyszer, és nagyon megkedveltem. Előtte nem nagyon figyeltem..
2010. nov. 22. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
"semleges fajta" basszus.. a lányokat már fajtába is soroljátok? -.-"
2010. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Semleges, mint Svájc bazzeg. xDD Igen, végülis, jobb, mintha iraki lenne. xD
2010. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
xD
2010. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
legyél kedves és ne pont a márkával kérdezd vagy ne engedd neki hogy minden szrt megvegyen neked ha odáig jutottatok. ne tettess ugy mintha holt hülye lennél és nem tudnád hogy márkáznak! am milyen márka?XD jó lehet a gyereknek!:) kérdezd meg hogy nem ad-e nekem kölcsön:P ugy ismerkedj mint 1 csóró gyerekkel jézus attol nem nagyobb hogy van 1 márkája... najó de de ne azért szeresd!
2010. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem a "márka" után érdeklődsz, az szerintem látszik rajtad...
2010. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

érdekes, úgy tudtam meg, hogy a családja tulajdonába van, hogy amikor beszélgettem vele, odajött az egyik közös haverunk, és arról kérdezte őt, hogy milyen lesz az új kollekció.. :S elég fura volt :D


köszi a válaszokat :)

2010. nov. 23. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy ismerkedj vele, mint bárki mással. Én a helyedbe amíg össze nem jöttetek nem nagyon hoznám föl a márkát. Amúgy melyik márka az, ha szabad tudni?:)
2010. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A semleges lány azért jó, mert savas és lúgos fiúkkal is elegyíthető reakció nélkül.

Nem tudtátok, mi, bunkósutyerák banda!

2010. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!