Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert vegyek? Márka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert vegyek? Márka fajta stb.

Figyelt kérdés
Átmérő 3.2 cm!
2009. máj. 20. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy az átmérő... Max. annyiból számít, hogy ha kicsi, akkor ajánlom a durex-et, mert azok tényleg nagyon minik. Viszont ami szerintem a legjobb, az a Masculan; erős, de mégis kezelhető, és még az ára is jó.
2009. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Masculanban soha nem éreztem semmit, szal én nem ajánlanám. Durex, Lifestyles Ultra Thin ;)
2009. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Masculan-nal nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak (több is kiszakadt és nem a felhelyezéssel volt gond, mert más fajta óvszernél ez még nem fordult elő!) De lehet, hogy csak mi voltunk pechesek. :) Hála Istennek komolyabb gond nem lett belőle mert még időben észrevettük ... De visszatérve a kérdésedre én a Lifestyle-t ajánlom vagy a Durex-et. Szerintem mind a kettő elég megbízható.
2009. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
LifeStyles jó de a bordázott nekünk nem tetszett belőle. A Durex minőség :)
2009. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Muszáj óvszert venni? Nélküle sokkal jobb.
2009. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Masculan nálunk is kiszakadt nemrég. Kellett is menni esemény utániért.
2009. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akik panaszkodnak a Masc.-ra: véletlenül nem a vékony fajtát használtátok? Csak mert mi már évek óta a simát, és azzal még soha nem volt semmi gond.
2009. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22:35 de de a vékonyabb fajtát sajnos ...
2009. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
osztnőmnél a durex szakadt ki,uh nem kell azt sem a fellegekbe emelni.nem márka kérdése a szakadás ezt nem veszi figyelembe senki sem,bármelyiknél előfordulhat
2009. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a masculannal csak egyszer volt bajom, pedig több tucat dobozzal végeztem már. Durexből, Lifestylesból kevesebbet használtam, de az sem árban, sem érzésben nem tetszett.
2009. júl. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!