Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nadenden kérdése:

Mit jelenthet ez a fajta elköszönés ilyen viszonyban?

Figyelt kérdés
3 éve várunk egymásra. Én túl fiatal voltam neki, ezért csak idén jöttünk össze. A lényeg, hogy amikor átmegyek hozzá ő alig közelít felém... még egy apró érintés vagy puszi sem. De amikor lefekvéshez készülnénk, a mosdóbol jövet direkt befekszik úgy az ágyba, hogy hozzà bújva nézzük a filmet. Aztàn kèsőbb tv kikapcs és szeretkezünk. Ez oké.... de reggel ill. napközben miért nem közeledik? És elköszönésnél a szám szélére ad egy-egy puszit. Valaki érti ezt? (Egyébként minden szavam lesi és roppant kedves)

2013. jan. 17. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy még mindig kicsit úgy érzi, hogy fiatalka vagy hozzá.
2013. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 default. ***** válasza:
vagy csak önző és kihasznál..
2013. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hmm.. lehet,h csak szexre kellesz neki, és az a "minden szavam lesi.." utána megtudja mondani,h miről beszéltél?:D Másik tippem, h csak félénk. Idegen helyen nem mer hozzád közeledni? de ha lefeküdtetek akkor ennek működnie kéne, szóval én nem szivesen lennék ilyen fiúval.
2013. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!