Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl rajta, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta, hogy a fiúm nem az a fajta aki könnyen kimondja, hogy "Szeretlek"?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok párkapcsolati téren. Én általában visszajelzést várok a páromtól, a mostani viszont ezt nem nagyon teszi meg (szex terén se) ezért én bénának érzem magam. A fenti kérdésben említett "Szeretlek, puszi-smaci" elől általában kitér.. 16 vagyok
2012. nov. 13. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem szeret a srác, vagy pedig nem dobálózik a ezzel a szóval, amit meg kell becsülni mert azt jelenti, hogy értékes fiú lehet, de lehet hogy nem.
2012. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Szeretlek, puszi-smaci"??

Ha nem érted mért nem dobálózik szeretlekekkel állandóan, akkor majd megérted... ha egyszer felnősz.

2012. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad bénának szerintem :) Az én párom, kb. bealszik (már mint nem közbe :D) és nem foglalja imába a nevem, meg nem dicsérget össze-vissza :)

De azért már elég különös, hogy kitér a "puszi-smaci" előle :O , ezt én a párkapcsolatomba még nem tapasztaltam, pedig több mint, 5 éve vagyunk együtt és házasok vagyunk :)

26L

2012. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-Vannak olyan emberek,akik érzelmileg zárkózottabbak,távolságtartóbbak az átlagnál,félnek kezdeményezni,az érzelmeiket részben nem tudják,részben nem akarják kimutatni.Általában flegmatikusak és ridegek,viszont náluk is van egy pont,ahol közel lehet a lelkükhöz kerülni,hiszen az ilyen emberek éppen a legsebezhetőbbek lelkileg,ezért nekik ez a keménység egyfajta túlélési stratégia.Nyilván benne van a neveltetés,az alapszemélyiség,és az őket ért korai traumák is.Illetve az,hogy az illető egyszerűen ilyen típus,aki ritkán és nem szívesen adja ki magából,amit belül gondol.Továbbá valószínűleg nem is nagyon érdeklik a szerinte csöpögős dolgok,inkább realista,mint szentimentális.Ezzel együtt kell élni,és időt adni a másiknak,hogy megnyíljon előtted,de ehhez türelem,szeretet kell,és elfogadni,hogy a másik valamilyen oknál fogva egyszerűen ilyen.A fiúknál amúgy is gyakoribb ez a ridegség.Persze érdemes megnézni még,milyen családból,légkörből jön,milyen nevelést kapott,anyjával és apjával milyen a viszonya,stb.Ez igen összetett dolog,de a lényeg,hogy elfogadd alapszemélyiségével együtt.Ha meg nem tesz téged boldoggá így,ahogy van,lépj!(Mindez a szex részére is vonatkozik,az ilyen ember nehezebben oldódik,az érzelmekhez idő kell nekik,így a jó szex is ki kell alakuljon köztetek.)

-A másik opció,hogy nem szerelmes Beléd,nem szeret.Nem élvezi annyira szexet sem,mert nincsenek részéről kialakult érzelmek,és így nem olyan odaadó és lelkes,mint kéne.

-Vagy még túl fiatal,éretlen,kissé beijedt ezektől a dolgoktól,a vonzalomtól,a szerelemtől,kapcsolattól.Talán tapasztalatlan még,mellette gátlásos típus.

2012. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a szeretlek téma kifejezetten a női nem sajátja. Érzelmi zsarolásnál nagyon ügyesen bevetik. A legtöbb nő csak azt nem fogja fel, hogy a szeretlek szó önmagában semmit nem ér. Azt, hogy valakit szeretsz, nem úgy tudatod vele, hogy napjában harmincszor elbúgod a fülébe, közben meg teszem azt naponta kétszer elvered... Azt, hogy valakit szeretsz, ki kel mutatnod - még ha a magad módján is. A pasik különben is kevésbé szókimondók ilyen téren, ezzel zsarolni őket, hogy "mert biztos nem is szeretsz, sose mondod ki, sose mondod hogy szeretsz, én mindig mondom", ez hülyeség, és egy buta nőre vall. Ha szeret, érezni fogod. Ha nem szeret, mondhat akármit, ha nem vagy buta, azzal megvezetni úgysem fog.

21L

2012. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!