Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem ad semmit, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem ad semmit, mert előzőleg megszívatták. Ez most duma a srácok részéről?

Figyelt kérdés

nos én úgy vagyok vele, hogy komoly kapcsolatban amikor együtt él az ember a párjával, vagy közös jövőt terveznek, akár családot, én mindenem beleadom anyagilag, vagy az utolsókat is a páromnak adnám. és szerintem ez oda-vissza működve egy igazi kapcsolat, ahol összetartás van.

még nincs barátom, randizgatok. de akárhány sráccal hoz össze az élet,amikor feljön ez a pénzes téma mindegyik elkezdi mondani, h az előző nője lehúzta és lehet pont egy olyan lány fogja ezt megszívni, aki nem olyan, de ő már nem fog adni/segíteni semmit a másiknak/on, vagy egy másik srác is ecsetelte h milyen sokat bukott az előző miatt, de ő speciel nem tette hozzá, h a következőnek nem ad semmit, mert gondolta egyértelmű.


nos, most így, h már lassan szinte mindegyik srác így áll hozzá a dolgokhoz, ezt el kellene hinnem? vagy az exem aki önző irigy ember volt, sőt még engem húzott le, nos ebből kiindulva a férfiak alapból irigyek a saját szerelmükre és önzőek és ez csak duma, h ők jöjjenek ebből ki jól?

mert másik meg előző exeim is mindenüket nekem adták volna, ahogy én is nekik, de a kapcsolat vége után, most sem bánják,mint ahogy én sem sírom vissza, hogy pedig ezt meg ezt vettem neki. ez olyan gusztustalan. ha valakit szeretetből ajándékozol, vagy segítesz, hogy lehet azt megbánni??? önmagad adtad, mert szereted. vagy minek ad az, aki nem szívesen ad? milyen dolog már felemlegetni?!


szóval a lényeg nekem az egészben, ami egy kérdésben összefoglal mindent, amit érzek:

aki a pénzét nem akarja megosztani a szerelmével, az az Életét hogy akarja?


2013. jan. 24. 20:44
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

pont megírtam az exszel való szakítást.

kb fél éve mentünk szét.és mély nyomot hagyott igen, mert én tényleg azt hittem hogy a nagy ő, csak még inkább nem költözök, még inkább nem szülök, nem jött el a biztonságérzés mellette.

2013. jan. 25. 00:05
 32/37 anonim ***** válasza:

28: Nekem is ajánlották, de sose hagytam magam lebeszélni az önállóságról. Pedig a "kedves" olyan mézes-mázosan előadta! Persze, én is dolgozzak azért, de támogassuk az ő "karrierjét" főleg... mellette húzzak le ugyanannyi időt a munkahelyen meg végezzek el minden házimunkát mert hát, neki arra már nincs idegzete. De "ő" fontosabb, kell még egy diploma, arra is közösen rakjunk össze, de nekem már ne legyen, minek, nekem elég egy... stb.


Hát, amikor ebben így kiismertem, nem mondom hová küldtem el. Persze, csak szépen, finoman.


De egyik ismerősöm belement ebbe, aztán amikor 5-10 év után a férfi feltornázta magát a hátán kapaszkodva, szépen lelépett egy másik csajjal, még a bútorokat is elvitte.

2013. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

nem semmi. az ex is ilyen volt. őt támogassam, épüljön, de én nehogy lépjek előre. utána meg volt ilyen kérdése is, h miért segítek neki, miért hajtom munkába, h magamnak akarnék jót? mondtam neki, h nem semmi, h így gondolkodik, hát nem az a természetes h amikor egy párnak egy a célja, jóhogy egymás javát nézik, egymást segítik?


ha akkor mondták volna, el sem hittem volna, hogy ez miatt lesz vége.


és tovább vezetve, ha egy anyagilag stabilan álló nő kerül mellé, lehet meg sem tudja, hogy csak a pénze miatt értékelik és ha az nem lenne, vagy nem lennének egy szinten szépen repülne. hogy így szeret az ex egy nőt.


hú és mennyi ilyen kapcsolat létezhet jesszus, amiben csak érdekek vannak.

2013. jan. 25. 00:15
 34/37 anonim ***** válasza:

#31

Belinkeled?

2013. jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest a végén egész sok mindenben egyetértünk akkor. :) Igen, sokan csinálják- magukat tolják előre, féltékenyek a nő sikereire, aztán bemondják a tutit, hogy ők tartják el a nőt, vagy már nem hogy eltartani, de támogatni se akarják, esetleg ott is hagyják.


Igazad van, el kell kerülni aki ilyen ellentmondásos. Ez az egyetlen megoldás.

2013. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

# 34.

a 28-as kommentemben pont leírtam, amit 29-es kérdez :)

2013. jan. 25. 22:53
 37/37 anonim ***** válasza:

Ok, azt hittem van nagyobb sztori is.

Lelépett, mikor már nem volt több kifogás. Sajnálom, hogy így alakult.


Még egy kérdést megengedsz? Mennyi idős vagy?

2013. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!