Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem ad semmit, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem ad semmit, mert előzőleg megszívatták. Ez most duma a srácok részéről?

Figyelt kérdés

nos én úgy vagyok vele, hogy komoly kapcsolatban amikor együtt él az ember a párjával, vagy közös jövőt terveznek, akár családot, én mindenem beleadom anyagilag, vagy az utolsókat is a páromnak adnám. és szerintem ez oda-vissza működve egy igazi kapcsolat, ahol összetartás van.

még nincs barátom, randizgatok. de akárhány sráccal hoz össze az élet,amikor feljön ez a pénzes téma mindegyik elkezdi mondani, h az előző nője lehúzta és lehet pont egy olyan lány fogja ezt megszívni, aki nem olyan, de ő már nem fog adni/segíteni semmit a másiknak/on, vagy egy másik srác is ecsetelte h milyen sokat bukott az előző miatt, de ő speciel nem tette hozzá, h a következőnek nem ad semmit, mert gondolta egyértelmű.


nos, most így, h már lassan szinte mindegyik srác így áll hozzá a dolgokhoz, ezt el kellene hinnem? vagy az exem aki önző irigy ember volt, sőt még engem húzott le, nos ebből kiindulva a férfiak alapból irigyek a saját szerelmükre és önzőek és ez csak duma, h ők jöjjenek ebből ki jól?

mert másik meg előző exeim is mindenüket nekem adták volna, ahogy én is nekik, de a kapcsolat vége után, most sem bánják,mint ahogy én sem sírom vissza, hogy pedig ezt meg ezt vettem neki. ez olyan gusztustalan. ha valakit szeretetből ajándékozol, vagy segítesz, hogy lehet azt megbánni??? önmagad adtad, mert szereted. vagy minek ad az, aki nem szívesen ad? milyen dolog már felemlegetni?!


szóval a lényeg nekem az egészben, ami egy kérdésben összefoglal mindent, amit érzek:

aki a pénzét nem akarja megosztani a szerelmével, az az Életét hogy akarja?


2013. jan. 24. 20:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

1. Ők is hülyék voltak.

2. Te se adj, mert lehet a fordítottja jobban bejön nekik (nem vicc, láttam már sok ilyet: megy a fennkölt szöveg az anyagias nőkről, aztán szépen azt veszed észre, hogy te tartod őt).

2013. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Egyébként a pénz nem számít. Tegye ahová akarja. Szerintem hagyd a csudába, te is tedd a tied ahová akarod. Én például nem vagyok híve a közösködésnek, attól lehet szeretni egymást.
2013. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

tehát szerinted gusztustalan ezt felemlegetni, de azon lovagolsz milyen ember az, aki ezt nem teszi meg?

a helyzet az, hogy nem szeretem, ha a pasi fizet/vesz valamit pontosan az ilyen hozzá állás miatt és nem is szoktam hagyni.

apróságokat maximum. nekem a kapcsolataim érdekes módon enélkül is működtek.

25N

2013. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

3-al értek egyet. Nekem meg szakítóok, ha a nők anyagiasságát emlegeti. Vagy legyen a pénz tabutéma. Én járok jobban. :)

De régebben nem volt közel sem ennyi, akkor sem hagytam. Néhány felejthető ajándékért nem éri meg, hogy az első vita során a fejemhez vágja, hogy "ti nők...!"

2013. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Egy nőre költeni kell, de én határozom meg, hogy mikor és mennyit.

Ha neki elvárásai vannak ilyen téren, akkor keressen egy balekot, aki pénzeli.

2013. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

csak mert hiába az egyenjogúság, meg stb a családfenntartó mindig a férfi marad, tekintve, h a nő szül és mindig azok keresnek kevesebbet.

hogyan lehet ilyen férfiakra számítani, amikor első, ismétlem első randin azt ecsetelik mennyire féltik a másiktól a pénzüket.

2013. jan. 24. 21:16
 7/37 anonim ***** válasza:

Ha lesz második randi is, akkor azt fogják gondolni, hogy nem a pénz miatt vagy velük.


Így azt fogják gondolni, hogy te is csak lehúzni akartad őket. Tudod, mint a lányok, akik azt gondolják, hogy csak megdugni akarják őket.


Dolgozol egyébként? Meg tudnál állni a saját lábadon?

2013. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

dolgozom igen és évek óta saját lábon állok


ezért nem köthetem le magam,megyek a pénz után, ahol munka van és még több pénz, soha nem vagyok fix. ez sokaknak nem tetszik, többen lekötnének magukhoz, h akkor inkább segítenek élni, csak maradjak. dehát ilyen segítség nekem nem kell ahol, ezzel párhuzamosan meg azt kapom, h az ex "lehúzta".

2013. jan. 24. 21:53
 9/37 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél? Hogy eltartson egy pasi, vagy a magad lábán állni?

Elég, ha akkor gondoskodik a családjáról, mikor szülsz? Mert az jobb esetben pár év egy kapcsolatban, akkor már nem azon fogtok rugózni, hogy ki mit mondott az exéről a megismerkedésetekkor.

2013. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Én meg nem is hagynám, hogy kitartsanak. Furán gondolkodsz! Diákkorom óta dolgozom, mindig mentem én is a munka után, de pont azért, hogy ne a férfi legyen a családfenntartó. Most már nyugodtan jöhetne a baba, otthon tudnék vele maradni, van letett pénzem. Soha nem érdekelt, mennyit keres a párom. El nem tartanám, de tényleg hidegen hagy. Sőt! Kifejezetten rossz érzés lenne számomra, ha sokkal többet keresne nálam (bár jóval kevesebbet keres most...).

Az ő pénze is jól jön majd, egy kis kiegészítésnek, ha otthon leszek egy ideig a gyerekkel. :)

2013. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!