Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy csajnál ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csajnál ez mennyire jó duma?

Figyelt kérdés
Mikor elhívom randira azt mondom neki hogy "szeretnék veled közelebbről megismerkedni". Esetleg tudtok ennél jobbat vagy olyant amellyel egyértelműbbé tehetem számára a dolgokat?
2012. nov. 8. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
hajolj bele a hajába és suttogd azt hogy labamba. az be fog jönni.
2012. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de olyan kicsit ódivatú. Legalább egyértelmű. Nekem tetszene. Vagy egyszerűen csak hívd el valahová magaddal, hogy van-e kedve vagy ráér-e, gondoltad hogy jó ötlet lenne. Aztán majd jön magától.

De tény és való ha így kezded, legalább nem dilemmázik rajta a csaj, hogy mit is akarsz. Csak egyből dobj mellé valami ötletet, hogy vacsizni vagy teázni, capuccinóra stb... Részemről inkább nem vacsiznék az első randin, mert ha tetszik a fiú nyelni se tudnék. :)))))

(elhívhatnának engem is.... kár hogy nem tudsz szólni az érdekembe) Szerintem tök jó ötlet ez a szöveg - bár lehet én vagyok régimódi.

2012. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem "játékosabban" kezdd. Jó a szöveged, de ezt csak akkor mondd, ha értetlenül, felhúzott szemöldökkel áll előtted a "játékos" szöveg előtt.

Aranyosan kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve inni egy chilis forró csokit valamelyik nap? (a chilin van a hangsúly, erre nem számít).

2012. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2. hozzászóló vagyok megint


Szerintem egyébként akár kis kedves lehajtott fejjel is kérdezheti ha a végén a csajra néz. Szerintem az tök édi dolog. Vagy lehet megőrültem. Nem szeretem a nagymenőket.

2012. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mikor hívod meg? Vagy már meghívtad? Vagy azért nem írtál mert épp hívod?

Csak érdekelne, hogy mi lett...

2012. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tündikének üzenem még nem volt alkalmam mondani de elhívtam hétfőn egy sörre akkor alkalmazom majd a tervezett dumát.
2012. nov. 11. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Sörre :D xd

nagyon jó! Hát az én esetemben teljes vidámságot okozna a kérelem, merthogy nem szeretem a sört. Mondjuk a bort! xd


(ezt nem tudtam szó nélkül hagyni, bocsi)


üdv, nem Tündike

2012. nov. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd számolj be róla, hogy mi volt!!!!!! :)))
2012. nov. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
"tündinek" Eljött velem a csaj kocsmába. Rövid beszélgetés után jött a duma ami nem hatotta meg különösebben. Aztán minden egyéb dologról beszéltünk. Később újra jött a duma és kiegészítettem "szeretbék tőled többet mint barátság"Erre a válasza az volt hogy nem ígérhet semmit. Aztán szépen vidáman elbeszélgettünk. Pénteken ismét megyünk kettesben inni pizzázni.
2012. nov. 12. 18:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Alakulhat ez még! Majd meglátod :)))

Máskülönben nem menne veled szerint.

2012. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!