Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne a leggyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne a leggyorsabban barátot találni (már mint fiúban)?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
barátot lehet hamar találni csak nem mind1 h hosszú távút akarsz e.
2008. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg szerintem az, hogy ne idegeskedj emiatt, ne siettesd a dolgot. Nem az a lényeg, hogy milyen gyorsan találsz, hanem hogy milyet. Légy természetes, vidám, ne stresszelj, és egy idő után úgyis magadhoz vonzol egy rendes srácot! Én fiú vagyok, és amíg folyton azon izgultam, hogy miért nincs barátnőm, sehogy sem akart összejönni. Egy idő után megpróbálkoztam egy sokkkal lazább hozzáállással... és már egy éve járok a világ legjobb nőjével! :)
2008. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!