Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nehezményezhető az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezményezhető az, ha egy nő csak olyannal jön össze, aki tényleg megfelel neki minden téren?

Figyelt kérdés
Miért kapok mindig lehurrogást, hogy csak egy SZÁMOMRA, én mércém szerint tökéletessel kezdenék? :)
2013. jan. 22. 18:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Azért, mert a férfi adja lejjebb a végtelenségig, de te, a királykisasszony soha. Ez szerinted fair?


Igazság szerint a nők igényei magasak, de az utóbbi időben már irreálisan magasak. Mi sem bizonyítja jobban, hogy dübörög a prostibiznisz. Ott nem kell jóképűnek lenni, 10-15 ezren vannak, és évi 160 milliárd HUF-nyi összeget zsebelnek be. '90 körül nagyapám egy lila 500-asért egy egész éjszakát töltött el a csajjal, most, ha az inflációt belevesszük, kb. ennyi az óradíjuk. Tehát sose voltak ennyire drágák, sose voltak ennyien, és mégis a válságból semmit nem éreznek. Az útszéli stricije se panaszkodik, holott a lányai nem olyan hercegnő külsejűek, mint te, hanem jóval szottyattabb, mégis foglalt a lyuk. Tehát nem a férfiak igényeivel van a baj, különben ezeket a stricije nem foglalkoztatná, de mégis teszi.

2013. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nefélj kérdező,ezt a "miss p*csa"szerepet csak pár évig tudod játszani..megereszkedsz,és jólesz egy átlagos is...xD
2013. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
nem kell foglalkozni a gyökerekkel :) se itt, se a való életben. soha ne add le az igényed.
2013. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Azért, mert a férfi adja lejjebb a végtelenségig, de te, a királykisasszony soha. Ez szerinted fair? "


Senki nem kért meg, hogy add lejjebb. Szóval én nem leszek h.lye azért, mert te az vagy, bocs.

Nem tehetek róla, hogy nem bírok magam mellett elviselni sem egy buta tahót, sem egy lelkisérült kisfiút, sem pedig egy olyat, akinek nem vonzó a külseje. Nem várhatja el tőlem senki ezt.


12-nek üzenem, hogy soha az életben nem kellene nekem még csak barátságra sem olyan, aki számomra nem különleges, hanem csak átlagos.


Utolsónak meg köszönöm!

2013. jan. 22. 19:10
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azt nem értem, hogy mire vagy kíváncsi. Láthatóan elveid vannak, határozott vagy, tudod mit akarsz, akkor mégis miért érdekel, hogy mások mit gondolnak?
2013. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Érdekel, hogy mégis mi van mögötte.
2013. jan. 22. 19:39
 17/21 anonim ***** válasza:
Csak így van értelme egy párkapcsolatnak.
2013. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"12-nek üzenem, hogy soha az életben nem kellene nekem még csak barátságra sem olyan, aki számomra nem különleges"


12-es vagyok.

Te valamit nagyon próbálsz palástolni ezzel a magasröptű eszmefuttatással..

Még nemjöttemrá hogy mit,de nyílván van egy jóadag énképmínuszod,hiszen a világvájdalmadat tömörítetted ebbe a kérdésbe.

Mégis ki hurrog le? És főleg miért?

-Ja,hogy emiatt nincs pasid már 5 éve?...

2013. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

először is, hogy ide leírja a magáét, mert az éppen jól esik neki az legyen már az ő szíve joga...nem kell olvasni, ha valami nem tetszik, de téged is érdekelnek anonym illetők problémái és ha úgy érzi itt bárki, hogy ez neki segít és nem kell ezért dili dokihoz menni, vagy éppen nincs senki akivel megbeszélje netán érdekli idegen emberek véleménye akkor had tegye már...sokszor olvastam már ehhez hasonló hozzászólást, azt ír ide mindenki amit akar...


Tartsd meg a mércédet, mert mindenkinek van egy mércéje! Nem kell alább adnod semmivel sem és azzal kezdj aki számodra a tökéletes. Ezzel mindenki így van még az is aki tagadja. Ami neked jól esik ahhoz kell tartanod magad. Nem találod meg holnap az illetőt akkor megtalálod jövőhéten, ha nem akkor majd két hónap múlva, de azért, hogy ne legyél egyedül nem kötelező és nem is kell olyannal lenni akit nem érzel igazán számodra tetszetősnek. Mindenkinek meg vannak a bizonyos igényei, ha neked a sármos kigyúrt gyerekek tetszenek és nem megszabott, hogy mindegyik bunkó akkor neked az tetszik. Nincs ideálod, mert mondjuk egy kisugárzás amihez párosul egy megnyerő kinézet és az tetszik akkor az tetszik. Mindig Te döntesz! Az aki meg lehurrog az nézzen magába. Addig senki ne ugasson le senkit amíg a saját fejében nem rakott rendet. Emiatt senki nem szólhat le, az igényeid a Tiéd és nem formálhat róla véleményt, mert a te boldogságod és a meg elégedettséged függ tőle nem pedig másé.

2013. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérdező én ugyanúgy gondolkodok, mint te csak én férfi vagyok. Sokáig éltem emiatt kisebbségi komplexusba, és aggódtam sokáig azon, hogy magasak az igényeim emiatt az egyik nem normális ismerősömtől is kaptam a pofonokat, de kb 3-4 évembe (de lehet több év is volt) telt rájönnöm arra, hogy kit érdekel milyenek az igényeim, és ha lejjebb vinném és összejönnék egy számomra nem olyan jó tulajdonságú nővel, lehet egy kis ideig újdonság lenne meg jó, hogy hú de jó van egy barátnőm aki életemben az első, de szar is lenne, ha nem vonzódnék hozzá.

És emiatt a kisebbségi komplexusom miatt 23 évesen még egy barátnőm sem volt plusz amiatt is, hogy nem vagyok egy bulizós típus, de kit érdekel az is, ha társadalmilag nem elfogadott, hogy egy 20 év feletti ember nem volt nővel.

Amiatt is volt kisebbségi komplexusom, hogy van kb 10 kiló feleslegem most 183 centi vagyok 95 kilóval, és eléggé vonzódok a normális alakú szép arcú nőkhöz, és ezek miatt is aggódtam FELESLEGEN. Nem kell pároknak 100%-ban egyezniük se külsőleg se belsőleg csak meglegyen a vonzalom a vágy a másik iránt.

Mindent összefoglalva, ha nem akarod lejjebb vinni a mércét akkor ne vedd le, mindenkinek szíve joga, hogy kihez vonzódik. :)

2013. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!