Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Nektek sikerült-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek sikerült-e már buliban összeismerkednie vki olyannal, akivel később komoly kapcsolat is kialakult?

Figyelt kérdés

Erről a témáról lennék kíváncsi tapasztalatokra, véleményre mindkét oldalról. Kit mit gondol, összejöhet ilyesmi, esetleg eleve halott az ötlet?

Én mostanság sokat járok bulizni, és próbálkozok nonstop, bár eddig nem sok sikerrel. Szinte minden buliban találok magamnak legalább 1 hölgyet, csak hosszú távra egy se volt kapható eddig. Itt most 10+ csajról beszélünk kb.

Ti mit gondoltok?

21/F


2012. dec. 2. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Én anno egy bulin ismertem meg azt a srácot, kivel 14 hónapig jártunk =)

Szóval igen, lehetséges. Bár az az igazság, hogy azóta nem is nagyon járok bulizni, mert nem érzem jól magam abban a közegben, maximum házibulik. De nem hiszem, hogy én voltam az utolsó ilyen lány abból a tömegmasszából, akik bulizni járnak =)


22/n

2012. dec. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még az E-klub-os(manapság morrisons liget) időkből ismerek párokat akik ott jöttek össze, és együtt vannak a mai napig. Engem is kicsit meglep de ebből is látszik, hogy bárhol összejöhet.
2012. dec. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

akiket hazahoztam diszkókból,meg innen-onnan,kb a 90%uk azonnal hajlandó lett volna a kapcsolatra is utána,ha akarom.

volt,hogy így jöttem össze hosszabb-rövidebb időre valakivel igen.


kérdés-a 10ből mennyi lett megdugva?

2012. dec. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hosszabb távú sosem lett belőle. Egyikből majdnem, de aztán kiderült, hogy a srác mégsem gondolja olyan komolyan
2012. dec. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lényegében: van rá lehetőség.


Kicsit a témát boncolgatva: a hosszútávú, korrekt kapcsolat korrekt lánnyal, és a szombat éjszakai ismerkedés... ütik egymást, nem is kicsit. Tapasztalat.

Bár őszintén szólva.. úgy átlagban ritkák a normális csajszik, tehát ezek a nemmindenkinek lábat széttevősek.

Van esély egyébként tényleg, a helyeken is vannak normálisak, de szerencse kell egy ilyet kifogni és megismerni, na meg ott az esélye, hogy később derül ki hogy valami nem oké vele.

2012. dec. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, és elfelejtettem, hogy inkább ne ilyen helyeken ismerkedj, hanem napközben, BÁRHOL.

Tudom, átlagember számára marhaság, de ez csak a mi kis felfogásunk szerint van így. Semmi gáz nincs vele, és több esélyed van mindenre, mint egy átlag éjszaka alatt, főleg egy adott helyen belül/helynél.


Az se mindegy, hogy mit mondasz, és főleg hogy hogyan.

2012. dec. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!