Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nehezményezhető az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezményezhető az, ha egy nő csak olyannal jön össze, aki tényleg megfelel neki minden téren?

Figyelt kérdés
Miért kapok mindig lehurrogást, hogy csak egy SZÁMOMRA, én mércém szerint tökéletessel kezdenék? :)
2013. jan. 22. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
És mégis ki hurrog le téged? Ugyanmár.
2013. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
...írígység hogy sokan nem kapnak meg téged soha....de ne hallgass rájuk...
2013. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha találsz ilyeneket, akkor nincs gond, ha nem, akkor valószínűleg túl magasan van a mércéd, amit általában az okoz, hogy valaki túl sokat gondol önmagáról.
2013. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem tudok változtatni a mércémen, mert akkor az már nem én lennék, és kényelmetlenül érezném magam, frusztrálna a dolog.


Nagyon sokan lehurrognak. Itt az oldalon is, amikor ilyen témában kifejtem a véleményem, és a való életben is megkapom a magamét, ha vissza merek utasítani valakit, mert nem tetszik.

2013. jan. 22. 18:39
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem nehezményezhető,csak vicces.

Tudod hányszor fogod még azthinni,hogy megtaláltad az igazit? :-)

Jobb esetben nem maradsz egyedül 2 gyerekkel,35 évesen.

Persze törekedni kell a tökéletes felé,de ez nálatok nőknél pusztán a kinézetet jelenti...

2013. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát én most pont egy olyan sráccal járok, akinek egy olyan tulajdonsága sincs, mint ami általában megtetszik egy pasiban. mégis szeretem :D
2013. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Valójában nincs vele semmi baj, mert mindenkinek más az ami bejön, kívül is és belül is :) Aztán ezen felül is valakinek ez a fontosabb, valakinek meg az.... Sok nő például ezerszer inkább jönne össze egy számára lehet hogy nem is annyira vonzó, vagy "érdekes" sráccal számára, mint hogy egyedül maradjon. Egyébként meg valahol sejtem hogy mire gondolsz, én sem feltétlenül akarnék össze jönni egy nővel, attól ha tök csininek gondolnám, meg normálisnak is, ha nem éreznék iránta valami olyat....
2013. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem lesz gyerekem, és nem érdekel az sem, ha egyedül maradok. (:

NŐ vagyok, nem egy istenverte oldalborda. Ha összejövök valakivel, az kizárólag a szerelemről szól. Se nem a pénzről, se nem a gyerekről.

Számít a külső, de a belső és az összhatás, kisugárzás a legjobban.

2013. jan. 22. 18:45
 9/21 anonim ***** válasza:
Én per pillanat nem ítéllek el ezért mert ugyanilyen vagyok fordítva.
2013. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ez így nagyon baba emese, de azoknak kéne ezt pampogni akik lehurrognak téged lehet többre mennél vele,mint ide leírod a magadét.:D
2013. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!