Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért van az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az, hogy a legtöbb fiatalabb lányt mostanában a facebookon, és a vásárláson kívül más nem érdekel?

Figyelt kérdés
Szinte mindig olyan lányokba botlok,(18-20 éveseknél),akik nem tudnak pl megfőzni egy húslevest,de a facebbokozást mesteri szinten művelik......ti mennyire gyakran találkoztok ilyen csajokkal?

2013. jan. 14. 13:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%
Háát nem szívem csücske az indián. Jam ert csak az tarthatja a mcdonaldsoló társadalmat parajnak? mc donalds, na az az igazi agymosás. Csak sokan ,a lakosság 70% beéri a gyorskajával. Ezeket az embereket annyira nem tartom sokra. Ez van. Nézd el nekem. leszarom. Ettől még nem vagyok cigó! Értem?!
2013. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

ma 13:50


Képzeld rakott krumplit,illetve brassóit is tudok,és idáig mindenkinek ízlett,találkoztam amúgy én is olyan lánnyal,aki még a rántottát se tudta elkészíteni :)

2013. jan. 14. 13:54
 13/25 anonim ***** válasza:
A világ kezd végérvényesen szociálisan visszafejlődni, ami már visszafordíthatatlan lett csak ezt nem veszik észre.
2013. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Egyszerüen nincs szükség ma már semmire! Mert a gépek, és az instantizált lehetőségek mindent megteremtenek az emberek számára, zömének. Ma már nem kell a háziasszony.

A világ már túlhaladt ezeken a dolgokon. Szomorú/ nem szomorú azt mindenki döntse el maga. modern világ, mindent leváltanak a gépek és a gyprzabáldák. Az emberek zömének meg ez kényelmes és bőven jó. Igazából hamraosan az emberre már sehol nem lesz szükség, csak szaporodnia kell, minden mást megcsinál helyette a modern világ.

2013. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Ráadásul sok lány,ha szoba hozod a főzést,vagy a takarítást,

akkor hirtelen átváltozik egy sértődött kislánnyá,hogy ő nem rabszolga,minek tanuljon meg főzni,mikor egész finom kajákat lehet rendelni,vagy el lehet menni étterembe......szabályosan kikelnek magukból!

Meg mostanában azt is sűrűn hallom hogy ha a pasi dolgozik,a nő meg otthon van,akkor sem kötelessége főzni,takarítani,vegyen magának a büfében kaját!

2013. jan. 14. 14:12
 16/25 A kérdező kommentje:

egyen magának a büfében kaját!*

a pasi

2013. jan. 14. 14:12
 17/25 anonim ***** válasza:

Egy hasonló kaliberű kérdésnél már elmondtam a véleményemet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Szerintem kicsit ciki,ha 20 éves korában az illető még egy rántottát sem tud megcsinálni.......

2013. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ciki vagy nem ciki, ha valaki 20 évesen nem tud főzni, de azért valljuk bel, igencsak sok férfi van, aki szintén nem tud, és elvárja, hogy a nő majd kiszolgálja. Ez most nem a kérdezőre vonatkozott és nem is kapcsolódik szervesen a kérdéshez, csak kikívánkozott belőlem. Lehet vagdalózni, hogy sok lány mennyire lusta, nade nézzük meg hány férfi ténykedik szorgosan a tűzhely körül! Szerintem nem több, mint lány. :)


Az persze teljesen más tészta, ha valaki otthon van és egész nap nem csinál semmit, se főzni, se takarítani nem akar. De ez legyen az ő baja, ha ez valakinek nem felel meg, akkor ne költözzön össze ilyen emberrel, illetve összeköltözés előtt beszéljék meg, ki mit vár el a másiktól! Ilyen egyszerű.


Egyébként én pl. nem szeretném, ha már az elején ismerkedéskor egy férfi azt kérdezgetné tőlem, hogy hogy állok a főzéssel, stb., mert ezzel éppen azt sugallja, hogy majd azt szeretné, hogy csináljam a házimunkát helyette is (még ha nem is ez a szándéka). Ha pedig valamelyikőtöket annyira zavarja az, hogy a párotok nem tud főzni, akkor szépen megkéritek, hogy figyu, mi lenne, ha főznénk együtt, így ő is szépen megtanul. Ha erre sem hajlandó akkor pedig gondolkozzatok el azon, hogy ez jó-e így nektek. Ha pedig a facebookozás nem tetszik, ill. vásárolgatás, akkor nézz olyan partner után, akinek ennél igényesebb, ami a szellemi szintet illeti.


Összefoglalva egy szóval: kommunikáció.

2013. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
46%
mondjuk én nem laknák olyan nővel aki nem tud főzni milyen már az?? ennyire nem lehet gyökér nő létére valaki, hogy alap dolgokat ne tudjon összedobni ehető formában :D Most lennének gyerekeink mi lenne? jajj anyu nem tud főzni csak a szopáshoz ért. LOl ..... Egy nő tudjon főzni és ennyi :D
2013. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Egy nő tudjon főzni és ennyi :D"


Na látod, engem például éppen ez a fajta hozzáállás igencsak elriaszt egy férfiben. Én nem azért, mert nem tudok, vagy nem vagyok még csak hajlandó sem főzni. Csak éppen azt sugallja, hogy te majd szépen kiszolgáltatnád magadat (még ha nem is így van), ami nálam nem így működik.

2013. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!