Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában néha rámmosolyognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában néha rámmosolyognak fiúk az utcán. De akkor mért nem jönnek oda ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sietnek? Vagy csak kedvesek akarnak lenni, de semmi több?
2012. dec. 23. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Őszintén: ha odamenne hozzád egy teljesen ismeretlen srác, h beszélgetést, ismerkedést kezdeményezzen, mi lenne a reakciód?
2012. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy mosoly, egy kacsintás sokkal könnyebb dolog, mint egy megszólítás! Minden pasi félénk, valaki ezt legyőzi, valaki viszont odébbáll. De nem mindig a pasi dolga a kezdeményezés, a lány is lehet rátermett, ma már ilyen világot élünk!
2012. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert manapság a szép lányok szokása összetörni a próbálkozó srácok önbizalmát azáltal, hogy tök bunkón viselkednek velük.
2012. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

saját maguk kedvesek, és tudnak mosolyogni.

lehet h mosoly mellett vonzalom is van, de lehet h nincs.

te döntöd el mire gondolsz.

2012. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz azért komoly bátorság kell... Szerintem már ez is nagy dolog ha valaki rád mer mosolyogni vadidegenként. Hát de nem? Most gondolj bele,te oda mernél menni egy idegen sráchoz ismerkedni? Nem lenne benned hogy elküld a fenébe,vagy könnyen kaphatónak néz,aki mindenkivel kavar? Én is sokat gondolkodtam ezen,hogy ha mosolyog,ha tényleg mutatja hogy érdeklem,miért nem jön oda hozzám,de ha belegondolok,én se nagyon tenném.:D
2012. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert tudják, h ha nem elég jóképűek, akkor úgyis rögtön elhajtanád őket.
2012. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mosolyogj vissza te is, hátha ...:)
2012. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy mindig csak helyes srácok csinálják ezt, mert a csúnyáknak még ehhez sincs bátorságuk. Szóval nem lenne okuk félni, jó tudom így könnyű mondani =D Én mindig vissza szoktam mosolyogni ha van rá lehetőség (mármint ha nem csak 2 pillanat az egész, és van időm reagálni)Egyszer még olyan is volt hogy többszöri egymásra vigyorgás után rámköszönt, én meg visszaköszöntem, aztán odébbáltt. Most komolyan van olyan fiú aki még ezek után is azt várja hogy én szaladjak utána?! Persze biztos a negatív élmények miatt van, másra én sem tudok gondolni =/
2012. dec. 23. 16:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kell utána szaladni, ha nagyon tetszik , akkor valami ürüggyel beszédbe lehet vele elegyedni .... aztán majd lesz valahogy, találd fel magad :)
2012. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy te a ritka kivételek közé tartozol. Én meg éppen arról ábrándozok sokszor, hogy bárcsak megszólítana engem egy lány valahol! Itt rögtön le kell szögezni, hogy sok ember, nemtől függetlenü csak szórakozik az ilyen mosoly-féle dolgokkal, és ezek nagyon félrevezetőek tudnak lenni. Lehet, hogy valaki eleve ilyen kedves, nyilt természetű, és "öntudatlanul" is rámosolyog egy másik emberre.

Az itt a nagyon nagy baj, hogy senkire nincsen az ráírva, hogy hogyan reagálna egy megszólításra. Már sokszor belegondoltam abba, hogy milyen világ lenne akkor, ha mindenki tudná azt, hogy mit gondol a másik ember. Hát ilyen problémák akkor biztosan nem lennének!

Érdekes, mert itt ezen az oldalon általában a lányok azt írják, hogy nem szeretik, ha valaki az utcán esetleg odamegy hozzájuk, - ezt mondjuk meg is lehet érteni. Nyilvánvalóan félnek a fiúk a reakciótól, a visszautasítástól, ami érthető, hát még ha valaki eleve félénk, mint én, és nem akarja tovább rombolni az amúgy is alacsony önbizalmát egy ilyen negatív élménnyel. Jó lenne, ha a lányok igazi nőkhöz méltóan viselkednének, és sokkal nagyobb nyíltságot megértést tanúsítanának ilyen helyzetekben! Itt persze nem arra célzok, hogy mindenképpen álljanak le beszélgetni, ismerkedni. De egy finom, tiszteletteljes elutasítást a fiúk is másképpen fogadnának. Akkor talán mi is bátrabbak lennénk.

2012. dec. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!